Druddigon Pokemon GO Rehberi

 Druddigon Pokemon GO Rehberi
Okunuyor Druddigon Pokemon GO Rehberi

Druddigon Pokemon GO Rehberi işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmeyen oyuncular için bu içeriği hazırladık. Bu sayede dilediğiniz kişiyi hemen hızlıca arkadaşlara ekleyebilecek ve onlarla birlikte yardımlaşarak daha hızlı gelişebileceksiniz. Niantic, Inc. tarafından geliştirilen Macera kategorisindeki mobil oyun son zamanlarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler hale gelmeye başladı. Oyunun biraz karmaşık yapısı yerli oyuncuların bazı önemli özellikleri nasıl kullanabileceğine dair sorular sorulmasına sebep oluyor. Bu tür çevrim içi oyunlarda Druddigon Pokemon GO Rehberi önemi oldukça yüksektir. Fakat Mobil platformdaki Druddigon Pokemon GO Rehberi çoğu oyuncu bu sorunun cevabını bilmiyor.

Druddigon Pokemon GO Rehberi

Pokemon Go oyununda arkadaşlarınızı ekleyerek onlarla yardımlaşmak ve daha hızlı gelişmek isteyenler kadar bir de Druddigon Pokemon GO Rehberi oyunu birlikte oynamak isteyenlerin de sayısı oldukça yüksek. Fakat mobil versiyonunda Druddigon Pokemon GO Rehberi işlemlerinin kolay olmaması bir çok oyuncunun nasıl Druddigon Pokemon GO Rehberi gibi sorular sormasına sebep oluyor. Bu nedenle bizde sizler için hem bu soruyu cevaplayacağız hem de arkadaş eklemenin ayrıcalıklarından bahsedeceğiz. Daha önce Druddigon Pokemon GO Rehberi mobil versiyonunu duymayan oyun severler için de oyunun tanıtımını da yine her zamanki gibi aşağıda görebileceksiniz.

  • Profil ekranınıza gelin,
  • Profil ekranının üst kısmında “Friend” yazısına tıklayın,
  • Arkadaş eklemek istediğiniz kişinin numarasını gerekli alana yazın ve arkadaşlık isteği gönderin.

Yukarıdaki basit adımları uygulamanız halinde Pokemon GO oyununda dilediğiniz kişiye arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Tabi ki karşı tarafta sizin yolladığınız arkadaşlık isteğini kabul ettiği taktirde geçerlidir. Eğer isteğinizi redderse veya daha sonra silerse tekrar arkadaşlarınızdan kaybolacaktır.

Pokemon Go Arkadaş Ekleme
Druddigon Pokemon GO Rehberi

Pokemon Go Nedir?

Çevrelerindeki dünyayı keşfederken Pokémon’ları keşfeden dünya çapındaki eğitmenlere katılın. Pokémon Go, 1 milyarın üzerinde indirilmiş ve Game Developers Choice Awards tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” seçilmiş küresel bir oyun sansasyonudur.
_______________

POKÉMON DÜNYASINI KEŞFEDİN: Nerede olursan ol Pokémonları keşfet.
Pokédex’ini tamamlamak için daha fazla Pokémon YAKALA!

Pokémon’unu güçlendirmek ve ona ödüller kazandırmak için en sevdiğin Pokémon ile YOLCULUĞA ÇIK!
Efsanevi GYM savaşlarında (spor salonu savaşlarında) YARIŞ ve…

Raid Battle (Akın savaşları) sırasında güçlü Pokémonları yakalamak için diğer eğitmenlerle TAKIM OL!

Şimdi harekete geçme zamanı — gerçek maceralar seni bekliyor! Let’s GO!

_______________

– Notlar:
– Pokémon GO, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Tayca, Geleneksel Çince’yi destekler. Oyunda Türkçe dil desteklenmemektedir.
– Bu uygulama ücretsizdir ve oyun içi satın alımlar sunar. Tabletler için değil, akıllı telefonlar için optimize edilmiştir.
– 2 GB veya daha fazla RAM’i olan ve Android 6.0–10.0+ sürümü yüklü Android cihazlarla uyumludur.
– GPS özelliği olmayan cihazlar veya sadece Wi-Fi ağlarına bağlanabilen cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
– Uygulama, uyumlu işletim sistemi sürümleri yüklü olsa bile belirli cihazlarda çalışmayabilir.
– Doğru konum bilgisi elde etmek için bir ağa bağlıyken oynamanız önerilir.
– Uyumluluk şartları herhangi bir zamanda değiştirilebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın