DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021 (İsim Listesi)

 DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021 (İsim Listesi)
Okunuyor DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021 (İsim Listesi)

DSİ Kura çekimi sonuçları 2021 isim listesinden kendinizi kontrol ederek çıkıp çıkmadığını öğrenebileceksiniz. Kura çekimi sonuçlarını en kolay şekilde öğrenmenizi sağlayacak olan sistemi buradan sizlere sunuyoruz. Geçtiğimiz günlerde canlı yayınla gerçekleşen DSİ Kura çekimi sırasında adını kaçıranlar ve izleyemeyenler için sonuçların bir listesini buradan paylaşıyoruz. İşçi adayları müracaatları sonrasında seçilip seçilemediklerini öğrenmek istiyorlar, bunlar için çekilen kurada isimlerinin çıkması çok önemli. Aşağıda paylaştığımız güncel detaylarda isim listesinde adınızı sorgulatabilirsiniz.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları (2021)

DSİ Kura Çekimi sonuçları için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız gerekmektedir. 2021 yılında gerçekleşen kura çekiminde hangi bölgeden katıldıysanız o bölge müdürlüğünün resmi İnternet sitesinden sonuçları öğrenebiliyorsunuz. Aşağıda paylaştığımız tüm güncel bölgelerle ilgili sonuçları görebileceksiniz. Aynı zamanda Bölge sayısı ve sonuçlarını da yine aşağıdaki bağlantılardan takip edebileceksiniz.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları (2021)
DSİ Kura Çekimi Sonuçları (2021)

DSİ kura çekimi 2021 ile ilgili henüz daha liste yayınlanmadıysa takip etmeye devam ediniz. En kısa sürede konuyla ilgili bir duyuru ile liste de yayınlanacaktır. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz her türlü sorunuzu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 1. Bölge: Bursa

Bölge Müdürlüğümüze İŞKUR üzerinden alımı yapılacak olan daimi işçiler Bölge Müdürlüğümüz Yemekhanesinde 06.09.2021 tarihinde saat 10:00’da noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir.

 Not: Kura çekimini izlemek isteyen adaylar sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uyacak şekilde kura çekimini izleyebilirler.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 2. Bölge: İzmir

Kamu kurumve  Kuruluşlarına  İşçi  Alınmasında  Uygulanacak  Usul  ve  Esaslar  Hakkında Yönetmelik’in çerçevesinde  2021 yılında Bölge Müdürlüğümüze İzmir Manisa ve Uşak illeri için tahsis edilen 104 kişi için sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 06.09.2021 Pazartesi günü saat 10:00 ’da DSİ 2. Bölge Müdürlüğü Spor Salonunda (Kazımdirik Mah. Sanayi Cd. No:39 Bornova/İZMİR) Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları  Bölge Müdürlüğümüz (https://bolge02.dsi.gov.tr ) web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

 Not: Kura çekimini izlemek isteyen adaylar sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uyacak şekilde kura çekimini izleyebilirler.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 3. Bölge: Eskişehir

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 4. Bölge: Konya

2021 yılı Bölge Müdürlüğümüz merkez ve bağlı ünitelerinde çalıştırmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak Usul ve Esaslar dahilinde 88 adet daimi işçi alımı için sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik açık işçi sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek aday belirlenecektir.

Bu nedenle sınava katılacakları belirlemek üzere görüntülü kayıt altına almak sureti ile 06.09.2021 Pazartesi günü saat 14:30’da DSİ 4. Bölge Müdürlüğü Konevi Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:3 Anıt Alanı Meram/KONYA Ar-Ge Eğitim Tesisleri’nde Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Not 1: Pandemi nedeniyle kura çekimine ilk gelen 100 kişi dışında katılımcı alınmayacaktır.

        Not 2: Covid-19 salgını nedeniyle maske ve mesafe kurallarına uyulması, HES kodunun bulundurulması ve ilgililerin yanında başkalarını getirmemesi rica olunur.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 5. Bölge: Ankara

Kamu Kurum  ve  Kuruluşlarına  İşçi  Alınmasında  Uygulanacak  Usul  ve  Esaslar  Hakkında Yönetmelik’in değişiklikleri de ihtiva edecek şekilde son hali değerlendirilerek  2021 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen 117 kişi için sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 06.09.2021 tarihinde saat 10:00 ’da DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Eskişehir Yolu Apart Tesislerinde Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

 Not: Kura çekimini izlemek isteyen adaylar sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uyacak şekilde kura çekimini izleyebilirler.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 6. Bölge: Adana

Kamu  Kurum  ve  Kuruluşlarına  İşçi  Alınmasında  Uygulanacak  Usul  ve  Esaslar  Hakkında Yönetmelik’in değişiklikleri de ihitiva edecek şekilde son hali değerlendirilerek  2021 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen ekte yer alan 116 pozisyon için sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 06.09.2021 tarihinde saat 10:00 ’da DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Sami Kayahan Tesisleri toplantı salonunda Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Salona pandemi tedbirleri kapsamında ilk gelen elli (50) kişi alınacak olup, kura çekimi Bölge Müdürlüğümüzün Sosyal Medya hesabından CANLI yayınlanacaktır.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 7. Bölge: Samsun

Bölge Müdürlüğümüze İŞKUR üzerinden alımı yapılacak olan daimi işçilerden sınava katılacakları belirlemek üzere; DSİ 71. Şube Müdürlüğü (Atakum) Sosyal Tesislerinde 06.09.2021 tarihinde saat 09:00’da, noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Salonda, pandemi tedbirleri kapsamında ilk gelenlerden başlamak üzere, elli (50) kişinin bulunmasına müsaade edilecektir.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 8. Bölge: Erzurum

2021 YLI İŞÇİ ALIMINDA SINAVA GİRECEKLERİN BELİRLENMESİ İÇİN KURA ÇEKİMİ DUYURUSU LİSTESİ

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 9. Bölge: Elazığ

2021 yılı Bölge  Müdürlüğümüz  merkez  ve  bağlı  ünitelerinde çalıştırılmak üzere,  “Kamu  Kurum  ve  Kuruluşlarına  İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in değişiklikleri de ihtiva edecek son hali doğrultusunda 72 adet (daimi) işçi alımı gerçekleştirilecektir.Sınava katılacakları belirlemek üzere kura çekimi görüntülü kayıt altına alınmak suretiyle 06.09.2021 tarihinde saat 10:00’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi (Zübeyde Hanım Cd. No:140 ELAZIĞ)’nde noter huzurunda yapılacaktır.

Kura çekimine katılım pandemi nedeniyle 50 kişiyle sınırlandırılmıştır.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 10. Bölge: Diyarbakır

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 11. Bölge: Edirne

06.09.2021 tarihinde  saat 10:00’da noter huzurunda çekilen Daimi İşçi Alımı kura sonuçları 08.09.2021 tarihinde mesai bitimine kadar web sitemiz üzerinden açıklanacaktır.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 12. Bölge: Kayseri

Bölge Müdürlüğümüzde daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere alınacak kişilerin tespitine esas olmak üzere sınav öncesi Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 12. Maddesi gereğince 06 Eylül 2021 tarihinde DSİ 12. Bölge Müdürlüğü Merkezinde yapılması planlanan kura çekimi Noterin iş yoğunluğundan dolayı 07 Eylül 2021 tarihinde yapılacak olup,  kura çekimi sonucunda asil ve yedek aday olarak belirlenen başvuru sahiplerine ilişkin listeler aksi bir durum olmadıkça 08 Eylül 2021 tarihinde Bölge Müdürlüğü internet sitesinde http://bolge12.dsi.gov.tr/duyurular adresinde ilan edilecektir.

Kura çekimi neticesinde yeterli sayıda başvuru olması halinde açık iş sayısının dört katı tutarında asil katılımcı ve aynı sayıda yedek katılımcı belirlenecektir. Yeterli sayıda başvuru olmaması halinde başvuru sayısı nispetinde hareket edilecektir. Yani açık iş sayısı 3 (üç) kişi olan pozisyona sadece 2 kişi başvurmuşsa bu pozisyon için kura çekilişi yapılmayacaktır. (Örnek: Ağır Şase Ustası Pozisyonu) Ya da açık iş sayısı 1 (bir) kişi olan pozisyona 4 asil, 4 yedek katılımcıyı sağlayacak başvuru yapılmamışsa kura çekilişi yapılarak önce asil adaylar belirlenecek sonra yeterli sayıda olmasa dahi kalanlar arasından kura çekilişi yapılarak yedek adayların sıralaması tespit edilecektir. (Örnek: Oto Elektrik Ustası 4 Asil 1 Yedek)

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacakların Listesi”nde  00006219576 ilan nolu Şoför- Yük Taşıma (“CE” Belgeli), 00006218541 ilan nolu Akaryakıtçı ve 00006212814 Hidrolog pozisyonunda (1) er kişi ve 00006216848 ilan nolu Ambar İşçisi pozisyonunda (3) kişi bulunması ve bu sayının bu şekilde başvuranlar için kura çekimi yapılmasına yeterli  olmaması sebebiyle bu isimler kuraya dahil edilmeyecek olup, noter kurası sonucu Kurumumuzca ilan edilecek ilgili pozisyona dair asil katılımcı listelerinde ayrıca yer alacaktır. Öncelik hakkına sahip olmanın işe yerleştirmede tek başına bir hak teşkil etmeyeceği ve öncelik hakkına sahip olarak başvuranların da talep şartlarının tamamına uygun olmaları gerektiği bilinmelidir.

NOT 1: Kura çekimi sonucunda Kurumumuz web sayfasında ilan edilen listede asil aday olarak belirlenen başvuru sahiplerinden başvurdukları pozisyon ile ilgili talep şartlarında belirtilen belgelerden (öncelikle teslim etmeleri gereken belgeleri) ibraz etmeleri istenecektir. Kendilerine verilen süre içerisinde yeterli ve uygun belge ibraz edemeyenlerin yerine yedek listede bulunan adaylardan sıralı olarak asil listeye geçirilecek ve kontrolü yapılmak üzere belgelerini belirli bir süre içerisinde teslim etmeleri istenecektir.

NOT 2: COVID-19 tedbirleri kapsamında kura çekimi yapılacak olan salona girişlerde HES kodu ve diğer sorgulamalar yapılarak durumu uygun olan kişiler alınacak olup, sosyal mesafe göz önünde bulundurularak kapasite fazlası kişi alınmayacaktır.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 13. Bölge: Antalya

ölge Müdürlüğümüz emrine istihdam edilecek toplamda 72 Adet İşçi kadrosu için sınava alınacak olan adayların (her bir pozisyon için istihdam edilecek kadro sayısının 4 katı asil ve 4 katı yedek olacak şekilde) belirlenmesi amacıyla Antalya 9.Noterliği huzurunda yapılacak olan kura çekimi Bölgemiz  Konferans Salonunda 06.09.2021 tarihi Pazartesi günü Saat 10.00’da başlayacak olup, tüm adaylar belirleninceye kadar devam edecektir.

Kura çekimi  kamera kaydı altında yapılacak ve sonuçlar 08.09.2021 tarihi Çarşamba günü Bölge Müdürlüğümüz kurum internet sayfasında (bolge13.dsi.gov.tr) ilan edilecektir.

Adayların kura çekimine katılması zorunlu değildir.

Ancak yine de kuraya iştirak etmek isteyen adaylar olması durumunda; Mevcut pandemi süreci nedeniyle kura çekimine kısıtlı aday kabul edilecek, adayın kendisi dışında başka kimse kampüse alınmayacaktır. Kuranın gerçekleşeceği konferans salonuna salonun yarısı kapasitesinde(75 kişi) aday kabul edilecektir. Bu nedenle başvuru listesinde ismi yer alan adaylar 75 kişiyi geçmemek üzere kura çekim sıralamasına göre dönüşümlü olarak salona kabul edilecektir. Kura çekimi yapılacak olan 23 adet farklı branşta pozisyon için kura sıralaması aşağıdaki tabloda yer aldığı şekilde gerçekleşecektir.

Bölge Müdürlüğümüz kampüsüne kabul aşamasında kimlik kontrolü ve HES kodu doğrulaması yapılacaktır. Kampüs içinde bulunulan süre boyunca maske takılması zorunludur.

İstihdam edilecek olan toplamda 27 adet farklı branşta pozisyondan 4 adet pozisyonda(Vinç Operatörü (Sondaj), Kompresör Operatörü, Ağır Şase Ustası, Sondaj İşçisi) başvuran sayısı belirlenmesi gereken asil aday sayısından az olduğundan ilgili pozisyonlar için kura çekimine gerek kalmamış olup, bu pozisyonlara başvuru yapan adaylardan, yapılacak duyurudan sonra belge istenecektir.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 14. Bölge: İstanbul

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 15. Bölge: Şanlıurfa

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 16. Bölge: Mardin

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 17. Bölge: Van

Bölge Müdürlüğümüzce yapılacak “Sürekli İşçi Alımı” kapsamında, Türkiye İş Kurumu’ndan gönderilen isim listesi üzerinden sınava katılacakların tespitine yönelik olarak aşağıda belirtilen gün, saat ve yer’de noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 18. Bölge: Isparta

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 19. Bölge: Sivas

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 20. Bölge: Kahramanmaraş

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 21. Bölge: Aydın

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 22. Bölge: Trabzon

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 23. Bölge: Kastamonu

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 24. Bölge: Kars

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 25. Bölge: Artvin

 Kamu  Kurum  ve  Kuruluşlarına  İşçi  Alınmasında  Uygulanacak  Usul  ve  Esaslar  Hakkında Yönetmelik’in değişiklikleri de ihtiva edecek şekilde son hali değerlendirilerek  2021 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen ekte yer alan 14 pozisyon için sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 07.09.2021 tarihinde saat 10:00 ’da DSİ 26. Bölge Konferans salonunda Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

DSİ Kura Çekimi Sonuçları 2021: 26. Bölge: Balıkesir


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for İHSAN DALMAN İHSAN DALMAN dedi ki:

    ARKADAŞLAR KURADA İSMİ OKUNAN YAYINLANIYOR İSMİ OKUNMAYAN YANİ KURADA ÇIKMAYAN İSİMLER NEDEN YAYINLANMIYOR VEYA BENMİ BULAMIYORUM.
    ARKADAŞLAR BENMİ YANLIŞ DÜŞÜNÜYORUM.
    TEŞEKKÜRLER

Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,332 okunma
okunma3008
1 yorum