Dumbledoge Twitter’den Gerçekleri Anlattı

Dumbledoge Twitter’den Gerçekleri Anlattı

Dumbledoge, Twitter hesabı üzerinden Supermassive ile olan ayrılığı ve başından geçen olayları hikaye anlatırmış gibi uzun bir yazıyla anlattığı gönderiyi paylaştı. Başarılı e-spor oyuncusu Dumbledoge geçmişten başlayarak olayları anlatmaya başladı.

Supermassive takımından ayrılmasının sebebi Zeitnot ile geçmişten gelen bazı sorunlardan kaynaklandığını söyledi. Ayrıca Supermassive ona her imkanı sağladığını ve bununla ilgili bir sebep olmadığının altını çizdi.

2017 yılında Supermassive takımından ayrılmadan önce, Facebook grupları üzerinden bazı arkadaşlarının kendisi hakkında eş cinsel açıklamalarında bulunduğunu öğreniyor. Dumbledoge bu seçimini henüz aile fertlerine açıklamadığı için haklı olarak çok zor bir durumda kalıyor.

Dumbledoge Twitter Hesabından Hikayenin Devamını Okuyun

Dumbledoge, Twitter
Dumbledoge, Twitter

Dumbledoge Twitter Hesabı üzerinden paylaştığı bu hikayenin devamını okuyabilirsiniz. Özel hayatını, yaşadıklarını ve neler hissettiğini anlatarak aslında nasıl zorluklar çektiğini hissedebiliyoruz. Zor zamanlarda haklı olan insanların yanında yer alarak bir gün bizimde başımıza çeşitli şekilde kötü durumlar gelebileceğini düşünerek destek olmamız gerekiyor.

Kaan “Elwind” Atıcı bu gönderi sonrasında “Ben Dumble’dan Rift Rivals 2018’de özür dilemiştim ve kendisi ile yüz yüze konuşmuştuk. Homofobik değilim, kendisi ile bi sorunumuz yok, Şükrü’nün dediği gibi 3-5 yıl önce o dönemler grupta iğrenç bi üslup ile konuşuluyordu ve kendisinden iki yıl önce özür dilemiştim zaten.” diye bir yorum yaptı.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.