e
sv

Dummy Nation APK İndir (2022)

5699 Okunma — 16 Mayıs 2022 12:00
Dummy Nation APK İndir (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dummy Nation APK indir ile Bilgisayar (PC) platformuna bedava olarak Türkçe dil destekli oyunu indirebilirsiniz. EA Games tarafından yayınlanan çevrim içi Dummy Nation oyununu hemen cihazlarınıza yükleyip oynama deneyimine başlayabilirsiniz. Oyun tamamen profesyonel bir şekilde Türkçe olarak da seslendirilecek. Ülkemizde en çok sevilen ve takip edilen sporların başında gelen Futbol ile ilgili piyasadaki en iyi oyunların başında Dummy Nation serisi gelmektedir. Dummy Nation isminde çıkartacağı yeni oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde mağazalarda yayınlayarak tüm oyuncuların beğenisine sunuyor. Daha önce alışılagelmiş futbol oyunlarının aksine dünyanın her yanından indirilebilecek ve oynanabilecek bir oyun tasarlanmaktadır. Dummy Nation APK İndir seçeneklerinin fazla aratılmasının sebebi oyun geliştiricilerinin oyun içerisine Türkçe dil desteği eklemesinden de kaynaklanıyor. Çevrim içi bir futbol oyunu oynarken Türkçe spikerin anlatımıyla maçı oynamak ve bunu evimizde başka oyunculara karşı çevrim içi bir şekilde ücretsiz oynamak çok cazip gelmekte.

Dummy Nation APK İndir

Dummy Nation APK oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız öncelikle aşağıda paylaştığımız güncel sistem gereksinimleri kontrolünü yapmanız gerekmektedir. Tüm dünyadan çevrim içi oyuncuların katılımıyla oynanabilecek bir futbol oyununu hemen deneyimleyin. Dummy Nation serisinin en büyük online oyunu olacak olan Dummy Nation APK’de 600’den fazla lisanslı takım ve 17’binden fazla futbolcu bulunmaktadır. Gerçekten kendinizi profesyonel futbol liginde sanabileceğiniz bir oyun hazırlanmakta. Bugüne kadar PS gibi platformlarda oynanan oyunlar kadar zevk vereceğe benziyor.

NBA Live Mobile APK İndir
Dummy Nation APK İndir

Lig maçlarıyla bir dereceli sistemi oluşturulacak. Aynı zamanda teke tek maçlarla eğlenebilecek ve arkadaşlarınızla da özel maçlar yapabileceksiniz. Oyun içerisinde yer alan futbolcuları geliştirme sistemi bulunacak. Böylelikle bir oyuncu Barcelona seçtiği zaman diğeri Konyaspor seçtiyse geliştirdiği futbolculardan dolayı bir eşitlik durumu oluşacak. Yani daha iyi bir takım veya çok bilindik bir isme sahip takım diğer bilinmedik takım ve futbolculara kaybe olasılığı da kendisinin kazanma olasılığıyla aynı derece.

Dummy Nation APK indir seçenekleri araştıranların bir çoğu oyunda eşitlik derecesinin ne denli korunduğunu merak ettmesiyle sonlanıyor. Yani parayı basan bir oyuncu diğer çevrim içi futbol oyunlarında olduğu gibi iyi bir takım ve futbolculara sahip olabilir mi?. Şuanda bildiğimiz kadarıyla her oyuncu eşit bir şekilde mücadele edebilecek. Tabi ki futbolcuları geliştirmek ve stratejiler uygulamak sizin elinizde. Fakat parayı basan bir oyuncu sizden üstün olmayacak gibi gözüküyor. Yine de oyun resmi olarak tam çıktığı zaman gelecek güncellemelerle bu soruya en doğru cevabı oyun kendisi vermiş olacak.

Dummy Nation APK Nasıl İndirilir?

Dummy Nation APK İndir ile oyunu hemen PC cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız bu rehberimizde oyunu indirmenizi sağlayacak her şey bulunuyor. Yukarıda verdiğimiz butonları kullanarak oyunu cihazınıza yüklemeye başlayabilirsiniz. Öncelikle aşağıda paylaşılan güncel sistem gereksinimleri karşılaştırmasını yapmanızı öneriyoruz. Dummy Nation APK oyun serisindeki oyunlar kadar yüksek gereksinimler istemiyor. Fakat eski seriler gibi de çok düşük gereksinimlerle oynamanız mümkün değil.

Henüz beta aşamasında olan oyuna hala ciddi güncellemeler gelmesi gerekiliyor. Şuanda indirip oynamaya başladığınızda çok eksik olduğunu fark edeceksiniz. Fakat bunun amacı şuana kadar geliştirilen kısımlarda problem olup olmadığını canlı test etmek. Dummy Nation Türkçeye tamamen yerelleştirilmiş olan ve özel olarak PC için geliştirilen, ünlü serinin önemli özelliklerinin tamamını barındıran ve aynı zamanda gelişmiş çevrimiçi ve sosyal işlevselliğe de sahip ücretsiz bir futbol oyunudur.

Özenle yapılmış optimizasyonu, gelişmiş kontrolleri ve özelleştirilmiş sunucuları ile her kesimden kullanıcıya keyifli bir deneyim sunma garantisi vermektedir. Oyunun istemcisi, 101XP Oyun Merkezi’nden veya doğrudan resmi internet sitesinden indirilebilir. Dummy Nation menüsü, klavye ve fare kontrollerine göre optimize edilse de maç sırasında desteklenen bir oyun kolu kullanmanız mümkün olacaktır. Oyun, Resmi 1v1, FT Derece Maçı TD Modu, Özel Maç gibi farklı modlar içermektedir.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dummy Nation APK İndir (2022)