e
sv

Dunking Simulator Kodları (2022)

571 Okunma — 03 Ekim 2022 14:00
Dunking Simulator Kodları (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dunking Simulator Kodları ile 2022 yılı boyunca tüm hediyelerden ve ayrıcalıklardan bedava olarak yararlanabilirsiniz. Kostümler, Aksesuarlar veya evcil hayvanlar gibi bir birinden farklı ücretsiz hediyeleri kazanmanızı sağlayacak olan Dunking Simulator kodları 2022 yılı sonuna kadar paylaşılacaktır.

Dunking Simulator Kodları 2022 yılında kullanabileceğiniz güncel kostüm ve aksesuarları içermektedir. Dunking Simulator Codes olarak oyuncuların aradığı kodları oyunda aktif olarak kullanabileceğiniz ve şuan için geçerli olanları her hafta güncel olarak burada bulabileceksiniz.

Oyunu 8 Yaşından 18 yaşına kadar oyuncusu bulunana geniş bir şemaya sahip olmasının sebebi içeriğinin kalitesi ve her yaşa hitap edebilecek kalitede olmasından kaynaklanıyor. Dunking Simulator Kodları ile oyun içerisinde karakterinize giydirebileceğiniz özel giysiler ve oyunda kullanabileceğiniz aksesuarları içermektedir.

Eğer son paylaştığımız 2022 Dunking Simulator codes listesindekiler kullanılmıyorsa yorum olarak bizlere bildirdiğiniz takdirde güncelleri eklenecektir. Dunking Simulator Kodları kazanmak için oyun hakkında kısa bir yorum yapmanız çekilişe katılmaya hak kazanmanız anlamına gelir.

Dunking Simulator Kodları (Codes)

Dunking Simulator Kodları 2022 listemizi güncel olarak aşağıda bulacaksınız, bu hediye kodları kasım ayı için geçerlidir. Eğer karşılığında bir hediye alamadıysanız yorum olarak bizlere bildirerek çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz kodlar geride bıraktığımız yıllarda aktif olan hediyeleri kapsamaktadır. Yeni yılda dağıtılan ve etrafta yaygın dolaşan Dunking Simulator kodları yerine geride bıraktığımız yıllarda aktif olmasına rağmen kullanılmayan kodları listelemek istedik.

Dunking Simulator Kodları (Codes)
Dunking Simulator Kodları (Codes)

Bir smaç, kısaca smaç olarak da bilinir , bir oyuncu havada zıpladığında, çemberin yatay düzleminin üzerindeki topu kontrol ettiğinde ve topu doğrudan sepetin içinden biri ile iterek sayı yaptığında gerçekleştirilen bir basketbol vuruşudur . veya her iki el. İki puan değerinde bir şut türüdür . Böyle bir şut “smaç vuruşu” olarak biliniyordu, ta ki “smaç” terimi eski Los Angeles Lakers spikeri Chick Hearn tarafından icat edilene kadar. Dunking Simulator Codes kodlarını kullanmak için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dunking Simulator Kodları (2022)