Dünyanın En İyi CS GO Oyuncusu (2023)

Dünyanın En İyi CS GO Oyuncusu (2023)

Dünyanın en iyi CS GO oyuncusu ve oyuncularının kim olduğunu merak edenler için Türk ve yabancı tüm en iyi oyuncuların listesini göreceksiniz. 2023 yılında Profesyonel e-Spor oyuncusu olarakda bilinen ve turnuvalar haricinde lig sistemindeki başarıları da gündem olan tüm en iyi oyuncuları tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Aralarında adını duymadığınız aslında önemli isimlerde bu listede olabilir. Bu sayede en iyi oyuncuların kullandığı CFG ayarlarıyla ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz gibi nasıl stratejiler izlediği yönünde de bazı püf noktaları buradan görebileceksiniz.

CS GO oyununda kariyer yapmak isteyen ve kendisini daha iyi yerlerde görmek isteyen oyuncular Dünyanın en iyi oyuncularını araştırırken aynı zamanda o oyunculardan bir şeyler öğrenerek onlardan daha iyi olmak için çalışıyorlar. Her ne sebeple olursa olsun merak edilen dünyanın en iyi Türk ve yabancı CS GO oyuncularının güncel listesi aşağıdaki gibidir. Herhangi bir şekilde listede adı geçmesi gereken başarıları yakalayacak yeni oyuncular da oldukça onları da bu listey eklemeye devam edeceğiz.

Dünyanın En İyi CS GO Oyuncuları Listesi 2023

Dünyanın En İyi CS GO oyuncuları için hazırlanan listede Türk veya yabancı dünyadaki en iyi olarak istatistik üstünde de görülen oyuncuları sıraladık. Aynı zamanda onlar hakkında verdiğimiz kısa bilgilerden de yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda dünyanın en iyi oyuncusu olma kriterleri arasında profesyonel olarak e-Spor geçmişi veya oyun içerisindeki rütbesinde yaptığı başarılar yer almakta. Genellikle içerik üretenler bu listeye girme konusunda oldukça yetersiz olmasından kaynaklı adını sık duyduğunuz veya izlediğiniz insanların listede yer almaması sizi şaşırtmamalı.

Dünyanın En İyi CS GO Oyuncusu (2023)
Dünyanın En İyi CS GO Oyuncusu (2023)

s1mple: Oleksandr Kostyliev

Oleksandr Kostyliev (Ukrayna, 2 Ekim 1997), daha çok s1mple olarak bilinen Ukraynalı bir profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur. Counter-Strike: Global Offensive tarihinin en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilir.

ZywOo

Takma adı ZywOo olarak bilinen Mathieu Herbaut (d. 9 Kasım 2000), Team Vitality’nin profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur. 2019 ve 2020’de HLTV tarafından yapılan dünyanın en iyi 20 oyuncusu listesinde 1. sıraya yerleşerek, kendini Global Offensive tarihinin en iyi oyuncularından biri olarak kabul ettirmiştir. Ayrıca, Counter Strike’ın ticari olarak piyasaya sürüldüğü gün doğduğu için de bazen “Seçilmiş Kişi” olarak anılır.

Nikola Kovac

Daha çok NiKo olarak bilinen Nikola Kovač , G2 Esports için Bosnalı bir profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur.

Ropz

Daha çok ropz olarak bilinen Robin Kool (22 Aralık 1999 doğumlu), FaZe Clan için Estonyalı bir profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur . Kool altı Major’da oynadı ve PGL Major Antwerp 2022’yi kazandı.

Coldzera

Marcelo Augusto David (d. 31 Ekim 1994), daha çok coldzera olarak bilinir , 00 Nation için Brezilyalı profesyonel Counter Strike: Global Offensive oyuncusudur . CS:GO haber sitesi HLTV tarafından hem 2016 hem de 2017’de en iyi CS:GO oyuncusu seçildi.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.