Duymadığınız En Kötü 4 Oyun Konsolu

 Duymadığınız En Kötü 4 Oyun Konsolu
Okunuyor Duymadığınız En Kötü 4 Oyun Konsolu

Oyun konsolları tüm dünyada büyük bir kitlesi bulunan ve oyun dünyasına yön veren bir platform. Çok iyilerin olduğu gibi çok kötülerin ve taklitleri de olabiliyor. PlayStation veya Xbox gibi sevilen konsolların bire bir çakmasını yapmaya çalışanlar oldukça fazla. Sonuca baktığımızda ise bu çakma hareketlerin sadece dış görünüşte kaldığını görüyoruz.

Daha önce hiç duymadığınız bir birinden kötü 4 oyun konsolunu görünce hem gülecek hem şaşıracaksınız.

WİWİ

Yazı Başlıkları:

WİWİ Oyun Konsolu
WİWİ

Nintendo Wii gibi bir efsane konsolun çakması olarak böyle bir ürün görmek çin malı değimini bir kere daha hatırlatıyor. WİWİ isminin sadece çakma olması için konulmuş gibi durmuyor, gerçekten de öyle olduğu gerçeği ile bizi yüzleştiriyor.

Tabi ki Nintendo Wii gibi başarılı konsollar taklit edilecek, ilham alınacak ve daha iyileri geliştirilmeye çalışılacak. Fakat WİWİ sadece Nintendo Wii yerine aynısından daha ucuza alalım diyen oyun sevenler için tasarlanmış çok kötü bir kopya.

I-Dong

I-Dong
I-Dong

I-Dong için her ne kadar başarısız desek de geleceğini retro oyunlarda yaratabilecek bir kapasiteye sahip. Hareket tabanlı oyunları kalite grafikleri olan gerçekçilikte oynamaya alıştık, fakat bu sefer pinpon gibi basit oyunları konsolun karşısında durarak oynayabiliyoruz.

Ouye

Ouye
Ouye

Bu konsola bakınca çakma olmasına rağmen başarılı bir çakma olduğunu anlayabiliyoruz. Tabi ki PlayStation 4 ile olan bu benzerlikleri sadece kasalarında kalıyor.

PX-3600

PX-3600
PX-3600

En saçma oyun konsollarından bir tanesi ile sizi tanıştırıyoruz, PX-3600. Konsolda pil bölmesi olmasına rağmen pille ilgili hiç bir işlevi bulunmamaktadır. Konsolu satın aldığınızda kutunun içerisinden Stereo ses kabloları çıkıyor fakat PX-3600, mono ses sitemine sahip.

Oyun konsolunda oynayabildiğiniz 36 farklı oyun bulunuyor. Farklı dediğimize bakamayın 36 oyunda bir birinin kopyası.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın