Dying Light 2 PC İncelemesi

Dying Light 2 PC İncelemesi

Dying Light 2 oyununu PC (Bilgisayar) platformlarında oynayan oyuncular için bu yazımızı hazırladık. Dying Light 2 PC İncelemesi oyun hakkında detayları ile birlikte sizlere sunuyoruz. Oyunun hikayesi oldukça farklı, oynamadan önce muhakkak okunması gerekiyor. Oyuna daha fazla adapte olabilmek ve kendinizi orada o karaktere bürümek için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Yaklaşık 15 yıl öncesine kadar dünyada her şey normaldi, fakat birden ortaya çıkan virüs hızla yayıldı ve insan oğlu hayatta kalabilmek için savaşmaya başladı. Bilinen en son insan topluluğunun hayatta kalabilmek için bir araya geldiği yerde yalnızca virüs yüzünden mutasyona uğrayanlarla değil, şehirdeki hırsızlar, kötü niyetli çeteler ve hastalıklar ile uğraşmak oldukça yorucu olmaya başladı.

Dying Light 2 PC Fragmanı

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter Aiden Caldwell bizi bu dünyada değerli yapan üstün savaş becerilerimiz ve stratejilerimiz olacak. Hiç bir insanın aklından dahi geçiremeyeceği şeyleri hiç düşünmeden yapabilecek kadar gözümüz kara ve güçlüyüz. Çevremizdeki masum insanları kurtarmak yalnızca bizim elimizde.

Dying Light 2 PC, İncelemesi yaparken oyunda vereceğimiz kararların oldukça önemli olması beni daha çok oyuna bağladı. Oyunda bizi bir arada tutan son şey olan şehrimizi temizlerken farklı yerlerde keşfedeceğiz.

Oyunda karakterimizi şehrin içerisinde istediğimiz gibi gezdirebiliyor ve savaşabiliyor olmamız çok zevkli. Hikayenin yanı sıra böyle şeylere izin vermesi sıkılmadan saatlerce oynamamızı sağlıyor.

Dying Light 2: PC Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 PC Sistem Gereksinimleri güncel halini sizlerle paylaşıyoruz.

Dying Light 2: PC Sistem Gereksinimleri
Dying Light 2: PC Sistem Gereksinimleri
 • MİNİMUM:
  64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: TBC
  İşlemci: TBC
  Ekran Kartı: TBC
  Ses Kartı: TBC
 • ÖNERİLEN:
  64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  İşletim Sistemi: TBC
  İşlemci: TBC
  Ekran Kartı: TBC
  Ses Kartı: TBC

Dying Light 2 PC hakkında oyundan kısaca bahsettik. Bize destek olmak için aşağıdan yazımızı beğenebilirsiniz.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.