e
sv

Dynamic Spot Pro APK İndir (2022)

1274 Okunma — 25 Eylül 2022 15:00
Dynamic Spot Pro APK İndir (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dynamic Spot Pro APK İndir ile uygulamayı yükleyerek, telefonunuzda iPhone 14 ile gelen özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde iPhone cihazlara özel geliştirilen Dynamic İsland özelliklerini kullanma fırsatınız olacak. Telefonunuzu daha etkili kullanmayı amaçlayan ve yan uygulamaları cihazınızın ekranıyla tam uyumlu hale getirerek çalıştıran bu özellik, ne yazık ki, Android cihazlar da bulunmuyordu. Bir geliştirici de, ülkemizde milyonlarca Android işletim sistemi kullanıcısı olduğu gibi dünya da ki büyük kitleyi de görmezden gelmeyerek, bu işletim sistemine özel de geliştirmeyi başardı. Dynamic Spot Pro APK İndir sayesinde uygulamayı hemen telefonlarınıza indirerek Dynamic İsland özelliğini Android telefonlarınızda kullanmaya başlayın. Uygulamaya gelecek son sürüm güncellemelerini de anın da sizlere buradan paylaşarak, bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Dynamic Spot Pro – Dynamic Island APK İndir

Dynamic Spot Pro isimli uygulama iPhone 14 ile gelen Dynamic İsland özelliğini Andoid işletim sistemli cihazlar da kullanmanızı sağlamaktadır, bu sebeple APK İndir seçenekleriyle uygulamayı indirebilirsiniz. Bu sayfa altında sürekli olarak uygulamanın son sürüm dosyaları yer alacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı uygulama mağazalarından indiremeyenler ve sorun yaşayanlar için paylaşıyoruz. Herhangi bir şekilde illegal veya düzenlenmiş bir dosya değildir, uygulamanın geliştiricileri ve paylaşım haklarını elinde bulunduran kuruluşlara yönlendirileceksiniz. Bu sayede Dynamic Spot Pro isimli uygulamayı APK formatında en hızlı şekilde yükleyip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

DynamicSpot - Dynamic Island APK İndir
Dynamic Spot Pro APK İndir

Yüzbinlerce kullanıcı tarafından indirilmeyi başaran bu uygulama kısa süre de dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşacağı düşünülmektedir. iPhone bu eşsiz özelliğini Android cihazlara bir uygulama ile kaptırması şokunu yaşarken, siz de güvenilir olan bu uygulamayı hemen indirerek deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. Dynamic Spot Pro APK İndir seçenekleri için uygulamanın detayları aşağıda yer almaktadır.

Dynamic Spot Pro ile iPhone 14 Pro’nun Dynamic Island özelliğini cihazınıza kolayca alabilirsiniz!

Dynamic Spot Pro, size Dynamic Island mini çoklu görev özelliği sunarak son bildirimlere veya telefon durumu değişikliklerine erişmenizi kolaylaştırır.

Görüntülenen uygulamayı açmak için küçük siyah dinamik noktaya / açılır pencereye dokunun, genişletmek ve daha fazla ayrıntı görüntülemek için açılır pencereye uzun basın.

iPhone’un Dinamik Adası özelleştirilemez, ancak Dynamic Spot Pro özelleştirilebilir! Etkileşim ayarlarını değiştirebilir, dinamik noktanın / açılır pencerenin ne zaman gösterileceğini veya gizleneceğini veya hangi uygulamaların görüneceğini seçebilirsiniz.

Dynamic Spot Pro, Android’in bildirim sistemini kullandığından, mesajlaşma bildirimi, zamanlayıcı uygulamaları ve hatta müzik uygulamaları gibi hemen hemen tüm uygulamalarla uyumludur!

ANA ÖZELLİKLER
• iPhone 14 Pro Dynamic Island özelliği
• dinamik çoklu görev noktası / açılır pencere
• Zamanlayıcı uygulamaları için
destek • Müzik uygulamaları için destek
• Özelleştirilebilir etkileşim

MÜZİK KONTROLLERİ
• Oynat / Duraklat
• Sonraki / Önceki
• Dokunabilir arama çubuğu

ÖZEL ETKİNLİKLER
• Zamanlayıcı uygulamaları: Çalışan zamanlayıcıyı göster
• Pil : Yüzdeyi göster
• Haritalar: Mesafeyi göster
• Müzik uygulamaları: Müzik kontrolleri
• Daha fazlası çok yakında!

Uygulama erken beta aşamasındadır, herhangi bir özellik isteğiniz veya hata raporunuz varsa, lütfen google play store’daki beta geri bildirimini kullanın. Teşekkürler!

Açıklama:
Uygulama, çoklu görevi etkinleştirmek için kayan bir açılır pencere görüntülemek için AccessibilityService API’sini kullanır.

AccessibilityService API kullanılarak hiçbir veri toplanmaz veya paylaşılmaz!

Dynamic Spot Pro APK Nedir?

İşlev ve eğlenceyi benzersiz bir şekilde birleştiren Dynamic Island, bildirimlerinize, uyarılarınıza ve aktivitelerinize tek bir yerden interaktif olarak ulaşmanızı sağlıyor. iOS 16’ya tamamen entegre bir şekilde, her tür uygulamayla çalışabiliyor ve ihtiyacınız olan şeyleri tam da ihtiyacınız olduğu anda gözünüzün önüne getiriyor. Hem de kusursuz bir şekilde.

Örneğin, telefonunuz çalarken dikkatinizi çekmek için önce akıcı bir şekilde genişliyor, sonra da ilk haline dönüyor. Parmağınızı basılı tutarak müziğinizi kontrol edebiliyor veya kolaylıkla zamanlayıcıya göz atabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mesajlaşırken bir yandan da Harita uygulamasındaki yol tarifini takip edebiliyorsunuz.3 Kolay. Kullanıcı dostu. Ve eğlenceli.

%31 daha küçük TrueDepth kamera sistemiekranda daha fazla alan açıyor ve daha da becerikli hale geliyor

Yeniden tasarlanan
yakınlık sensörü
şimdi ışığı ekranın arkasından algılayarak alandan tasarruf ediyor

Gelişmiş ekran algoritmalarıparmağınızı dokundurduğunuzda, kaydırdığınızda veya basılı tuttuğunuzda Dynamic Island’ın tepki vermesini sağlıyor

Su gibi akıcı
animasyonlar
Apple çipin güç verdiği donanım ve yazılım tabanlı örtüşme önleme teknol


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dynamic Spot Pro APK İndir (2022)