E Arşiv 5002 Hata Kodu (2022)

 E Arşiv 5002 Hata Kodu (2022)
Okunuyor E Arşiv 5002 Hata Kodu (2022)

E Arşiv 5002 Hata Kodu alanlara çözüm olarak verdiğimiz yöntemlere yenilerini eklemeye devam ediyoruz. 2022 yılı boyunca E Arşiv üzerinden 5002 hata kodu gören kullanıcılara yönelik hazırladığımız içeriği güncellemeye devam edeceğiz.

E Arşiv 5002 Hata Kodu ile karşılaşan kullanıcılar için bu sorunu nasıl çözebileceklerini anlatıyoruz. Bu hatanın sebebini ve neden kaynaklandığını öğrendikten sonra bir daha böyle bir hatayla karşılaşmamanız için yapmanız gerekenlerden de bahsedeceğiz. E-Arşiv üzerinden giriş yapmaya çalışanlar “5002 Hata Kodu” isimli bir sorunla karşılaşıyorlar. Bu sorunlarla karşılaşanların sayısı o kadar fazlalaşmaya başladı ki, konuyla ilgili araştırmalar da bir o kadar artmış durumda. Herhangi bir resmi İnternet sitesinde bu hata koduyla ilgili bir içeriğin bulunmaması ve görülen hatayla ilgili bir açıklama yapılmaması kullanıcıların canını sıkmışa benziyor. Bizde sizler için e-arşiv 5002 hata kodu ile ilgili detaylı bir araştırma gerçekleştirdik.

E Arşiv 5002 Hata Kodu

Platforma gelen yeni güncellemeler sonrasında bazı sorunlar gözükebilmektedir. Teknik destek ekibi bu sorunları tespit ettiği anda çözmek için hemen müdahalelerde bulunmaya başlar. E Arşiv 5002 Hata Kodu sunuculardan kaynaklandığı düşünülen bir problemdir. Eğer siz sisteme girdiğinizde böyle bir hata alıyorsanız bir süre bekleyin ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Büyük bir ihtimalle bekledikten sonra giriş yapmaya çalıştığınızda 5002 hata kodu ile karşılaşmayacaksınız.

Eğer hala E-Arşiv üzerinden 5002 hata kodu almaya devam ediyorsanız bu durumu bize bildiriniz. Yapılacak resmi açıklamalar ve konuyla ilgili olacak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Bu konudaki sıkıntılarınızı ve sorularınızı da aşağıdan yorum olarak cevaplayacağız.

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre Giriş Yap

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre Giriş Yap ile sisteme gireceğiniz yolu size getirdik. Gelir İdaresi Tarafınca başlatılmış bir uygulama olan E-Arşiv İnterektaf Girişi Portalına: https://earsivportal.efatura.gov.tr/intragiris.html adresinden ulaşabilirsiniz. Bu tarz işlemleri yaparken elde edeceğiniz kâr miktarını iyi düşünmelisiniz. İşlerinizde başarılar dileriz.

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre Giriş Yap
E Arşiv Portal İnteraktif Şifre Giriş Yap

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre ile Giriş hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıda cevapladık. Eğer hala aklınızda bir soru işareti varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre Giriş Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

E Arşiv Portal İnteraktif Şifre ile Giriş konusuyla ilgili merak edilen sorular aşağıda cevaplanmıştır. Yeni sorular da cevaplanmaya devam edilecek.

S-1) E-Arşiv Nedir?

C-1) E-Arşiv dediğimiz uygulama şirketlerin faturalarını elektronik ortamda saklayabilmesi, düzenlenmesi ek olarak ibraz ve raporlamaya ile alakalı verileri dahilinde bulunduran uygulamadır.

S-2) E-Arşive Geçmenin Maliyeti Nedir?

C-2) Son dönemde alınan bir karar ile internet üzerinden 5 milyon türk lirası ciro yapanlar için e-arşiv kullanımı zorunlu tutuldu. Özel şirketler ise sebeb olduğu kâr dolayısıyla bir bir istekli olarak e-arşiv hizmetine geçiş yapıyorlar çünkü bu konuda özel hizmet veren kişileri aradan çıkartıp daha fazla kâr ediyorlar.

S-3) E-Arşiv Hangi Yöntemlerle Kesilebilir?

C-3) Kullanıcılar e-Arşiv faturalarını, kendi bilgi işlem sistemlerini Gelir İdaresi Başkanlığı sistemi ile birleştirerek veya Gelir İdaresi Başkanlığı Portalı aracılığıyla veya özel entegratörlerin bilgi işlem sistemleri dahilinde işlem yapmaktadırlar.

S-4) E-Arşive Geçiş Yaptıktan Sonra Kağıt Fatura Kesilebilir Mi?

C-4) E-Fatura geçişi süreci bittikten sonra 7 gün daha hakkınız bulunuyor. E-Arşiv geçiş işleminiz bitince artık kağıt fatura kesemezsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın