e
sv

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu [2021]

1190 Okunma — 22 Ocak 2021 16:58
E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu problemini 2021 yılında çözüyoruz. Yaşadığınız tüm sorunlar ve hataların güncel çözüm yöntemlerine yer ayırdık. E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu gibi sorunlarla karşılaşanlar için 2021 yılına özel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Pandemi sürecinde hataları hızlı çözün. Son zamanlarda E Devlet üzerinden çeşitli işlemler yaparken beklenmedik bir hata oluştu şeklinde sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi sorunların nasıl çözüleceğini bilmeyenler için güncel çözüm yöntemlerini aşağıda anlattık.

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu Çözümü

Aşağıda verdiğimiz E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu hatası için çözüm yöntemleri işinize yaramazsa bize bildirin. 2021 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir. E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu, pandemi gibi çeşitli yeni araçları kullanırken kullanıcıların karşısına çıkan bir sorun. 2021 yılında gelen güncellemeler ile bu tip sorunların önüne geçildi fakat yine de E Devlet kullanırken çoğu kullanıcının karşısına Beklenmedik Bir Hata Oluştu gibi sorunlar çıkıyor.

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu
E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu

Bu sorunla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı henüz. Çeşitli şikayet platformları üzerinden ve teknik destek ekibine E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu ile ilgili çözüm yolları istesek’de bir geri dönüş sağlanmadı. Hata ile karşılaşanlar bir süre sonra hatanın kendiliğinden gittiğini söylüyor. Şuanda tek yapabileceğimiz biraz bekleyip hatanın kaybolmasını beklemek.

E Devlet Nedir?

e-Devlete-Devlet Kapısı, veya Dijital Türkiye, devlet hizmetlerinin kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak elektronik ortamda, güvenli, kesintisiz ve hızlı olarak ortak bir nokta üzerinden vatandaşa doğru bilgiye ulaştırılmasını amaçlayan web tabanlı bir sistemdir.

e-Devlet sistemine T.C Kimlik Numarası kullanarak kolayca girmek mümkündür. Siteye PTT’den alınacak şifre ile, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatta sahip olanlar Mobil İmza ile, smart kart ve okuyucu kullanarak Elektronik İmza sistemi ile ve çipli T.C. Kimlik Kartı ile girilebilmektedir.

Bu projenin sorumlusu Türksat’tır. Gerekli altyapının kurulması, devlet hizmetlerinde hem bilgi, hem iletişim, hem de kalite standartlarının belirlenmesinde bu kurum sorumludur. 1 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yönetimi Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan Dijital Dönüşüm Ofisi’ne verilmiştir.

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu [2021]