E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor? 2023

 E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor? 2023
Okunuyor E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor? 2023

E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site araştırmalarında insanlar kendi verilerinin de sızdırılıp, sızdırılmamış olduğunu kontrol etmek için araştırma yapıyorlar. Bazı sosyal medya platformlarında adı geçen ve sözde e devlet bilgilerinin sızdırılması sonrasında bu bilgileri paylaştığı söyleyen bir çok web sitesi bulunmaktadır. İnsanlarda bu haberleri duyduklarında doğruluğundan emin olmak için “E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site” araştırmalarını arama motorlarında yapmaya başlamış durumlar. Bizde sizler için iddiaları araştırmak adına ve durumun gerçek olup olmadığını kontrol etmek için, sözde iddia edilen durumun paylaşıldığı siteleri ziyaret ettik. Daha sonrasında sizin aradığınız tüm bu sitelerin gerçekten de böyle bir veriyi sunup sunmadığı bilgilerine aşağıdan erişebileceksiniz.

E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor?

E Devlet bilgileri sızdırıldı hangi sitede bu bilgileri bulabileceğinizi öğrenmek istediğinizde ziyaret etmeniz gereken bağlantının adresini aşağıda göreceksiniz. Bu sayede herhangi bir farklı siteler arasında gezinti duymadan doğrudan ilgili web sitesine gidebileceksiniz. Son zamanlarda insanlar e Devlet platformunda tüm vatandaşların bilgilerinin çalındığı yönündeki iddiaların oldukça gerçekçi olduğunu düşünmekteler. Bu bilgiler arasında sosyal medya platformlarında da sıkça adı geçen bazı web sitelerini ziyaret ederek kendi bilgilerinin de sızdırılan bu veriler arasında olup olmadığını kontrol etmek isteyenler var.

E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor? 2023
E Devlet Bilgileri Sızdırıldı Hangi Site Yayınlıyor? 2023

Adı geçen web sitelerini ziyaret ettiğimizde sözde 2023 yılında seçimlerden bir süre sonra iddia edilen e Devlet platformundaki tüm vatandaşların çalınan verileri gözükmemektedir. Bazı eski kaynaklarca çalınan veriler doğrultusunda bazı vatandaşların eski bilgileri bu sitelerde gözükmekte. Lakin gelen yasaklamalar ve şikayetler üzerine paylaşılan verilerin de kaldırıldığını görüyoruz.

Bilgiler Gerçekten Sızdırıldı mı, Çalındı mı?

E Devlet üzerinden son zamanlarda çalındığı iddia edilen verilerle ilgili bilgilerin durumu şuanda asılsızdır. Sosyal medya platformlarında paylaşılan içerikleri incelediğimizde paylaşıldığı söyleyen sitelere gittiğimizde herhangi bir veri görememekteyiz. Ayrıca bu durumda resmi herhangi bir açıklama olmaması da yine yapılan iddiaların sadece ilgi çekmek adına gerçekleştirildiği düşüncelerini kuvvetlendirmektedir.

85 Milyonun Kimlik Bilgileri Hangi Sitede?

85 Milyonun Kimlik Bilgileri Hangi Sitede?
85 Milyonun Kimlik Bilgileri Hangi Sitede?

85 Milyon vatandaşımızın E Devlet platformunda bulunan bilgileri çalındı ve bu bilgiler internet sitelerinde herkese açık şekilde paylaşıyor iddiasını sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Adı geçen bir çok web sitesini incelediğimiz zaman çalınan bu 85 Milyona ait verilere rastlayamadık. Ayrıca bu sitelerin yavaş yavaş kapanması ve insanların ilgisini de yitirmeye başlaması gözlemler arasında yer almaktadır. Herhangi bir şekilde 85 Milyon vatandaşın e devlet bilgilerinin çalındığı ve yayınlandığı siteler arasında yeni isimler dahil olduğunda onun da incelemelerini yaparak buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL