E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme (2022)

 E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme (2022)
Okunuyor E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme (2022)

E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme problemini 2022 yılında çözüyoruz. Yaşadığınız tüm sorunlar ve hataların güncel çözüm yöntemlerine yer ayırdık. E Görüş Neden Hata Verir? Güncellemeu gibi sorunlarla karşılaşanlar için 2022 yılına özel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Pandemi sürecinde hataları hızlı çözün. Son zamanlarda E Görüş üzerinden çeşitli işlemler yaparken Neden Hata Verir? Güncelleme şeklinde sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi sorunların nasıl çözüleceğini bilmeyenler için güncel çözüm yöntemlerini aşağıda anlattık.

E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme Çözümü

Aşağıda verdiğimiz E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme hatası için çözüm yöntemleri işinize yaramazsa bize bildirin. 2022 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir. E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme, pandemi gibi çeşitli yeni araçları kullanırken kullanıcıların karşısına çıkan bir sorun. 2022 yılında gelen güncellemeler ile bu tip sorunların önüne geçildi fakat yine de E Görüş kullanırken çoğu kullanıcının karşısına Neden Hata Verir? Güncelleme gibi sorunlar çıkıyor.

E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme Çözümü
E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme Çözümü

Bu sorunla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı henüz. Çeşitli şikayet platformları üzerinden ve teknik destek ekibine E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme ile ilgili çözüm yolları istesek’de bir geri dönüş sağlanmadı. Hata ile karşılaşanlar bir süre sonra hatanın kendiliğinden gittiğini söylüyor. Şuanda tek yapabileceğimiz biraz bekleyip hatanın kaybolmasını beklemek.

E Görüş Nedir?

Türk Telekom tarafından, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu Projesi – e-Görüş mobil uygulaması.

  1. Aynı numara üzerinden en fazla üç kez otomatik aktivasyon yapılmaktadır. Bu sebeple uygulamanın hata vermesi halinde e-Görüş mobil uygulaması cep telefonundan kaldırılmamalıdır. Uygulamanın kaldırması ve yeniden yüklemesi halinde bir aktivasyon hakkı düşecektir. Uygulamadaki hatanın Türk Telekom A.Ş. tarafından düzeltilmesi beklenmelidir.
  2. Mobil uygulamanın en son sürümünün yüklü olduğu (bekleyen güncelleme olmadığı) cep telefonu uygulama mağazasından kontrol edilmelidir.
  3. Görüntülü görüşme, e-Görüş mobil uygulamasıyla internet üzerinden yapıldığı için hükümlü/tutuklu yakınının stabil bir internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Hükümlü/tutuklu yakınının görüntülü görüşme sırasında düzgün bir internet bağlantısına sahip olmaması halinde sağlıklı bir görüşme yapılamayabilir.
  4. Yeni cep telefonu satın alınmasından kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-1 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile cep telefonu satın aldığını gösterir belgenin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  5. Cep telefonunun yetkili serviste onarım görmesinden kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-2 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile yetkili servis cep telefonu onarım belgesinin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  6. Yukarıda sayılan iki mazeret dışında aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-3 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile mazeretini kanıtlayan ilgili belgelerin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  7. Aktivasyon hakkı tanımlanması talepleri, hükümlü/tutuklu yakınlarının gönderdiği belgeler dikkate alınarak kurum idaresince değerlendirilecektir. Mazeretin yeterli görülmemesi halinde talepler kabul edilmeyecektir. Bu durumda hükümlü/tutuklu ile yakınları görüntülü görüşme yapamayacaklardır.

E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın