E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Nedir? Çözümü 2023

 E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Nedir? Çözümü 2023
Okunuyor E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Nedir? Çözümü 2023

E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Hatası ile ilgili 2023 yılında çok fazla kullanıcı sorunlarla karşılaşmaya başladılar. Çözümü bu sayfada güncel haliyle sizlerle paylaşarak hata koduna bir daha denk gelmemenizi sağlamak adına çalışmalar yaptık. Günümüzde uygulamalar üzerinden işlem yapılmak istendiği zaman karşılaşılan bu tür hatalar oldukça can sıkmaktadır. Özellikle E Görüş uygulamasında önemli işlemler yapılmak istenildiği zaman karşılaşılan “Hata Kodu e0005” hatası tüm kullanıcıların canını bir hayli sıkabilmektedir.

E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Çözümü – 2023

E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 sorunuyla karşılaşanlar burada paylaşılan önemli adımları uygulayarak sorunu çözüme kavuşturabilirler. 2023 yılı için hazırlanan içeriğimizde aynı zamanda çözüm yöntemlerini sorunsuz uygulayabilmeniz adına videolu çözümler de eklenecek.

Aşağıda verdiğimiz E Görüş Hata Kodu e0005 hatası için çözüm yöntemleri işinize yaramazsa bize bildirin. 2023 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir. E Görüş Hata Kodu e0005, pandemi gibi çeşitli yeni araçları kullanırken kullanıcıların karşısına çıkan bir sorun. 2023 yılında gelen güncellemeler ile bu tip sorunların önüne geçildi fakat yine de E Görüş kullanırken çoğu kullanıcının karşısına Neden Hata Verir? Güncelleme gibi sorunlar çıkıyor.

E Görüş Neden Hata Verir? Güncelleme Çözümü
E Görüş Uygulaması Hata Kodu e0005 Nedir? Çözümü 2023

E Görüş Hata Kodu e0005 problemini 2023 yılında çözüyoruz. Yaşadığınız tüm sorunlar ve hataların güncel çözüm yöntemlerine yer ayırdık. E Görüş Hata Kodu e0005 gibi sorunlarla karşılaşanlar için 2023 yılına özel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Pandemi sürecinde hataları hızlı çözün. Son zamanlarda E Görüş üzerinden çeşitli işlemler yaparken Hata Kodu e0005 şeklinde sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi sorunların nasıl çözüleceğini bilmeyenler için güncel çözüm yöntemlerini aşağıda anlattık.

E Görüş Nedir?

Türk Telekom tarafından, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu Projesi – e-Görüş mobil uygulaması.

  1. Aynı numara üzerinden en fazla üç kez otomatik aktivasyon yapılmaktadır. Bu sebeple uygulamanın hata vermesi halinde e-Görüş mobil uygulaması cep telefonundan kaldırılmamalıdır. Uygulamanın kaldırması ve yeniden yüklemesi halinde bir aktivasyon hakkı düşecektir. Uygulamadaki hatanın Türk Telekom A.Ş. tarafından düzeltilmesi beklenmelidir.
  2. Mobil uygulamanın en son sürümünün yüklü olduğu (bekleyen güncelleme olmadığı) cep telefonu uygulama mağazasından kontrol edilmelidir.
  3. Görüntülü görüşme, e-Görüş mobil uygulamasıyla internet üzerinden yapıldığı için hükümlü/tutuklu yakınının stabil bir internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Hükümlü/tutuklu yakınının görüntülü görüşme sırasında düzgün bir internet bağlantısına sahip olmaması halinde sağlıklı bir görüşme yapılamayabilir.
  4. Yeni cep telefonu satın alınmasından kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-1 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile cep telefonu satın aldığını gösterir belgenin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  5. Cep telefonunun yetkili serviste onarım görmesinden kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-2 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile yetkili servis cep telefonu onarım belgesinin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  6. Yukarıda sayılan iki mazeret dışında aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-3 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile mazeretini kanıtlayan ilgili belgelerin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
  7. Aktivasyon hakkı tanımlanması talepleri, hükümlü/tutuklu yakınlarının gönderdiği belgeler dikkate alınarak kurum idaresince değerlendirilecektir. Mazeretin yeterli görülmemesi halinde talepler kabul edilmeyecektir. Bu durumda hükümlü/tutuklu ile yakınları görüntülü görüşme yapamayacaklardır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın