E Nabıza Giremiyorum Hata Veriyor? (2022)

 E Nabıza Giremiyorum Hata Veriyor? (2022)
Okunuyor E Nabıza Giremiyorum Hata Veriyor? (2022)

E Nabız Giremiyorum, Hata Veriyor sorunu ile karşılaşıp 404 uyarı mesajını alanlar için güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. Hatadan çok hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. E-Devlet veya uygulama üzerinden e nabız girişi sırasında “Hata! 404 Talebinizi gerçekleştirirken sistem bir hata ile karşılaştı. Sistem bir hata ile karşılaştı. Hata kaydı alınmıştır. Daha sonra tekrar deneyiniz.” şeklinde çıkan uyarı mesajları kullanıcıları olumsuz etkiliyor.

2020 yılında bu sorunların artmasından sonra E Nabız Giremiyorum Hata Veriyor ile ilgili şikayetler’de artmaya başladı. Bizde bu hata ile karşılaşan kullanıcılar için 2020 yılına ait güncel çözüm yöntemlerini araştırdık.

E Nabız Nedir?

E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

E Nabız Nedir?

E-Nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-Nabız sistemine gönderilmesi ile oluşmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için “https://www.enabiz.gov.tr” sitesinde yer alan “E-Devlet ile Giriş” sekmesinden giriş yaparak e-Nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı onay verdiği takdirde destekleyen mobil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır.

E Nabız Nedir?
E Nabız

E Nabız Giremiyorum, Hata Veriyor

E Nabız Giremiyorum, Hata Veriyor, sorunuyla karşılaşan kullanıcılar için 2020 yılına ait güncel çözüm yöntemlerini aşağıda aktarıyoruz. Bu sistemin ne işe yaradığını bilmeyenler için yukarıda nedir? sorusunu cevapladık. E Nabız sistemi hem İnternet sitesi hemde mobil uygulaması üzerinden yapılan gelişmeler ile oldukça kullanışlı bir sistem haline geldi. Fakat her uygulama ve sitede olabileceği gibi bu sistemde’de hata veriyor sorunlarıyla karşılaşılabiliyor.

E Nabız Hata Veriyor
E Nabız Giremiyorum, Hata Veriyor

“Hata! 404 Talebinizi gerçekleştirirken sistem bir hata ile karşılaştı. Sistem bir hata ile karşılaştı. Hata kaydı alınmıştır. Daha sonra tekrar deneyiniz.”

Yukarıdaki şekilde E Nabız 404 Hatası ile ilgili resmi olarak bir açıklama yapılmadı. Bu tür sorunların sistemsel sorunlar olduğunu bildiğimiz için kullanıcının yapabileceği bir çözüm yöntemi’de bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken sorunun çözülmesini beklemek.

E Nabız 404 Hatası

E Nabız 404 Hatası, son zamanlarda en sık karşılaşılan bir hata türüdür. Bu hatanın’da çözümü ne yazık’ki bulunamamıştır. Teknik destek ekibine alınan hata ile ilgili mesajlar yollasak’da bir geri dönüş sağlayamadık.

E Nabız 404 Hatası
E Nabız 404 Hatası

Fakat E Nabız Hata Veriyor sorunlarının kaynağının sunucu veya sistemsel hatalar olduğunu bildiğimiz için bu 404 hatasının’da öyle olduğunu düşünüyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın