ea.com/unable-to-connect Hatası Çözümü (2020)

ea.com/unable-to-connect Hatası Çözümü (2020)

ea.com/unable-to-connect Hatası ile karşılaşanlar için 2020 yılına ait çözüm yöntemini anlatıyoruz. FİFA 2020 – 19 veya Apex gibi oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Oyuncular oyuna giriş yaptıkları zaman karşılaştıkları bu sorun nedeniyle oyunlarını oynayamıyorlar.

Son zamanlarda en çok karşılaşılan ve çözümü Türkiye’de henüz bulunmamış ea.com/unable-to-connect Hatası için araştırmalara başladık. Yabancı kaynaklarda da çözümü hemen bulunamayan bu sorunu çözecek bir kaç yöntemi sizler için bulduk. FİFA 19 ve 20 oyunlarında görülen hatayı ortadan kaldırabilirsiniz.

ea.com/unable-to-connect Hatası

ea.com/unable-to-connect Hatası, bağlantı sorunu olarak da bilinen sebeplerden meydana gelen bir hatadır. Bu sorunu ortadan kaldırmanızı sağlayacak bir kaç çözüm yöntemi bulunuyor.

ea.com/unable-to-connect Hatası
ea.com/unable-to-connect Hatası

2020 yılında görülen ea.com/unable-to-connect Hatası alan FİFA 2020 ve 2019 veya Apex oyuncuları aşağıda anlattığımız adımları takip ederek sorundan kurtulabilirler.

ea.com/unable-to-connect Hatası Çözümü

ea.com/unable-to-connect Hatası için verdiğimiz çözüm yöntemini deneyebilirsiniz.

PlayStation veya oyunu oynadığınız cihazınızın İnternet bağlantısının sorunsuz olduğundan emin olun. Eğer İnternet bağlantınızda bir sorun varsa hata bundan kaynaklanıyor olabilir.

FİFA 2020 veya 2019 oyununun sunucularından kaynaklanıyor olabilir. Bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.

ea.com/unable-to-connect Hatası Çözümü
ea.com/unable-to-connect Hatası Çözümü

Eğer hala ea.com/unable-to-connect Hatası almaya devam ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

  1. FIFA 20’yi başlatın.
  2. Bir ağ bağlantısı olmadan 1 numara yaptığınızdan veya ‘EA Sports’a Bağlanıyor’ mesajını gördüğünüzde ‘İptal’i seçtiğinizden emin olun.
  3. Ağ bağlantısı olmadan Ana Menüye ulaştığınızda, ‘Özelleştir’ sekmesine gidin.
  4. Profil seç.
  5. Profil Yöneticisi’ni seçin.
  6. Aktif olan profili seçin.
  7. Favori Takım’a gidin.
  8. Liverpool’u seçin.
  9. Ağ kablonuzu yeniden bağlayın veya EA Sunucularına giriş yapın.
  10. Artık oyunu normal şekilde oynayabilmelisiniz.

Eğer verdiğimiz çözüm yöntemleri işinize yaramadıysa ve hala ea.com/unable-to-connect Hatası almaya devam ediyorsanız yorum olarak bizlere bildirin. Sizler için yeni çözüm yöntemleri buluruz. Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

825
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.