Earth Super Wallpaper APK İndir – 2022

 Earth Super Wallpaper APK İndir – 2022
Okunuyor Earth Super Wallpaper APK İndir – 2022

Earth Super Wallpaper APK İndir, bilgisayar, tablet veya telefon kullanıcıları için farklı boyutlarda en nadir ve güzelleri sizler için bir araya getirdik.

Wallpaper dediğimiz zaman herkes telefonlarına veya diğer cihazlarına gözlerine en güzel gelecek kaliteli duvar kağıtları koymak ister. Herkesin zevkleri farklıdır fakat tüm kitleyi bir araya toplamayı başaran Earth Super Wallpaper APK İndir bir farklı yere sahip.

Size yüzlerce farklı duvar kağıdı sunmak yerine özenle seçtiğimiz ve kolay kolay bulamayacağınız fotoğrafları sunuyoruz. Yoksa herhangi bir fotoğraf paylaşım platformu üzerinden rahatlıkla her yerde olanları bulabilir ve indirebilirsiniz. Earth Super Wallpaper APK İndir yazımızın özel olması için içerisinde özel duvar kağıdı olması gerektiğini düşündük.

Earth Super Wallpaper APK İndir

Sizler için araştırıp bulduğumuz en özel Earth Super Wallpaper APK İndir aşağıdan bulabilirsiniz. Eğer sizin hoşunuza giden veya sizin tasarladığınız daha farklı duvar kağıtları varsa bizlere yollayabilirsiniz.

Earth Super Wallpaper APK İndir her hafta güncellenerek yenileri eklenmeye devam edilecek. Sizler için en özel ve kalitelileri bulmaya çalışıyoruz. Her yerde olan

Earth Super Wallpaper APK İndir Nedir?

Duvar kağıdı kapalı duvarlara ve tavanlara bakan bir çeşit bina kaplama malzemesi. Bir rulo halinde toplanırlar. Ana boyutları: genişlik – 0,53, 0,75, 1,06 m, uzunluk – 10 ve 25 m-dir. Duvar kağıdının ana türleri kâğıt, vinil ve dokunmamış tabandır.

  1. yüzyıla kadar, Avrupa’da, duvar kağıdı kumaştan değil, kağıttan oluşuyordu. Barok döneminde, üretim geleneği Arap dünyasından İspanya’ya Avrupa’ya gelen deri duvar kağıtları yaygın olarak popülerdi. Kâğıt duvar kağıdı uzun zamandır geleneksel olarak Doğu Asya’da (Çin, Japonya) kullanılmaktadır.

Duvar kağıdı esas olarak dekoratif fonksiyonlar gerçekleştirir, aynı zamanda duvarlarda gözenekleri ve çatlakları kapatır, bu da temizliğe katkıda bulunur. Duvar kağıdı duvarların tüm yüzeyini kapladığından, renkleri odanın aydınlatmasını etkiler.

Ayrıca, duvar kağıdı, sesi geciktiren malzemeler (özellikle tekstil atıkları) kullanarak ses emici fonksiyonlar gerçekleştirebilir. Bu duvar kağıdı, ses ile çalışmanın yapıldığı odalarda kullanılır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın