EBA Canlı Ders: msvcp140.dll Hatası

EBA Canlı Ders: msvcp140.dll Hatası

EBA TV Canlı Ders msvcp140.dll Hatası alan öğrenciler için çözüm yöntemi bulundu. Bu sayede msvcp140.dll hatası ile karşılaşmadan sisteme sorunsuz giriş yapın. EBA Canlı Ders üzerinden ilk okul, orta okul ve lise öğrencileri zorunlu ders programlarındaki derslerini uzaktan eğitimle alıyorlar.

Fakat uygulama üzerinden giriş yaparken karşılaşmaya başladıkları msvcp140.dll sorunu yüzünden derslerini izleyemiyorlar. 2020 Yılında bu hata ile çok sık karşılaşılmaya başlandığından dolayı bizde çözüm yollarını anlatan detaylı bir içerik hazırlamak istedik.

EBA msvcp140.dll Hatası

EBA msvcp140.dll Hatası
EBA msvcp140.dll Hatası

EBA msvcp140.dll Hatası ile karşılaşanlar ilk olarak hata dosyasını cihazlarına indirmeye çalışmamaları gerekiyor. Bu hatanın çıkmasına sebep olabilecek bazı unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle bunların olup olmadığına baktıktan sonra EBA Canlı Ders msvcp140.dll Hatası ile ilgili gerekli dosyaları indirebilirsiniz.

EBA TV Canlı Ders msvcp140.dll Hatası Çözüm Yolları

EBA TV Canlı Ders msvcp140.dll Hatası alan öğrenciler için çeşitli çözüm yollarını aşağıda anlatıyoruz. Eğer verdiğimiz yöntemler işinize yaramadıysa yorum olarak bizlere bildirin. Sizler için işinize yarayabilecek başka yöntemler aramaya devam edeceğiz.

EBA TV Canlı Ders msvcp140.dll Hatası Çözüm Yolları
EBA TV Canlı Ders msvcp140.dll Hatası Çözüm Yolları

1- Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 programının bilgisayarınızda kurulu olup olmadığını kontrol edin. Eğer bu program kurulu değilse bu yüzden hata alıyor olabilirsiniz.

2- EBA TV Canlı Ders için yüklenen programın doğru çalışabilmesi için cihazda kurulu olan bir çok programdan yardım alması gerekiyor. Windows ve diğer güncellenmesi gereken tüm programların güncel olup olmadığını kontrol edin.

EBA TV Canlı Ders Hatası için Msvcp140.dll İndir

EBA Canlı Ders msvcp140.dll Hatası için yukarıda verilen 2 çözüm yöntemi işe yaramadıysa hatanın kaynağı olan dll dosyasını yükleyebilirsiniz. Büyük bir ihtimalle bu dosyayı indirip kurduktan sonra hata ortadan kalkacaktır.

EBA TV Canlı Ders Hatası için Msvcp140.dll İndir
EBA TV Canlı Ders Hatası için Msvcp140.dll İndir

EBA Canlı Ders Msvcp140.dll Hatası için indirdiğiniz programı cihazınıza kurun. Sonrasında bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra uygulamaya giriş yapın.

Msvcp140.dll Nedir?

Bilgisayarlarımızın vazgeçilmezi haline gelen küçük dosyalarından biri olan msvcp140.dll, bilgisayarı biraz fazla kullanan insanların karşısına çıkan yaygın bir hatadır. Çoğu DLL hatasında olduğu gibi bu hata da bir oyun ya da bir program çalıştırılmaya çalışıldığında ortaya çıkar.

EBA Canlı Ders: msvcp140.dll Hatası ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.