EBA da Kamera Nasıl Açılır?

 EBA da Kamera Nasıl Açılır?
Okunuyor EBA da Kamera Nasıl Açılır?

EBA da Kamera Nasıl Açılır? EBA açılımı ile Eğitim Bilişim Ağı bugün tartışmasız türkiye’nin kesintisiz online eğitim için ihtiyaç duyduğu en önemli platformdur. Öğrenciler ve öğretmenler tarafında bugünlerde en çok sorulan sorulardan biri kesinlikle ebada kamera nasıl açılır? Hadi bu soruyu cevaplayalım.

Ebada Kamera Nasıl Açılır?

  1. Öğretmenler Kamerayı Nasıl Açabilir?
  2. Öğrenciler Kamerayı Nasıl Açabilir?
  3. Öğretmenler Öğrencilerini Nasıl Kamera Açmak için Yetkilendirir?

EBA Öğretmenler Kamerayı Nasıl Açabilir?

Öncelikle öğretmenler için bahsetmek gerek. Öğretmenlerimiz kamerayı açmak için belirli adımları izlemeliler. Canlı ders uygulamasından dersi başlattıktan sonra sesi kapat ve katılımcıları yönet arasında bulunan görüntüyü başlat butonuna tıklamalılar. 

EBA Öğrenciler Kamerayı Nasıl Açabilir?

Öğrencilerde durum biraz daha farklı öğrenciler kameralarını açabilmek için öncelikle uygulamada öğretmenleri tarafından yetkilendirilmeleri lazım. Sonrasında öğrencilerde görüntülerini başlatabilir.

EBA Öğretmenler Öğrencilerini Nasıl Kamera Açmak için Yetkilendirir?

Öğretmenimiz görüntüsü’nün açık olup kapalı olmasına göre görüntüyü başlat veya görüntüyü durdur yazacak olan buton’un sağ tarafındaki katılımcıları yönet kısmından öğrencilerin kameraların açması için onları yetkilendirebilir. İstediği öğrencinin sesini kapatabilir veya açabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL