e
sv

EBA Hata Kodu 914 Çözümü

856 Okunma — 07 Ekim 2020 15:27
EBA Hata Kodu 914 Çözümü
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EBA Hata Kodu 914 sorunuyla karşılaşanlar için çözüm yöntemlerini araştırdık. Günümüzde Türkiye de Covid-19 sebebi ile online eğitim yapılırken bu konudaki kurtarıcı uygulama Milli Eğitim Bakanlığı projesi olan Eğitim Bilişim Ağı kısa adı ile EBA. EBA içerisindeki canlı dersler ise EBA Canlı Ders Uygulaması ile gerçekleşiyor. Peki EBA Hata Kodu 914 Çözümü Nedir? Nasıl Giderilir?

EBA Hata Kodu 914 Kimlerin Karşısına Çıkıyor?

EBA Hata Kodu 914
EBA Hata Kodu 914

Bu durum genel olarak macbook kullanan öğrenci ve öğretmenlerin karşısına çıkıyor. Anlık olarak bu sıkıntı ile karşılaşan kullanıcıların çözüm olarak uygulayabileceği 2 adım var. 

Çözümleri Neler?

1)İlk olarak bakmanız gereken kullandığınız macbook cihazın alabileceği en son MAC OS işletim sistemine sahip olup olmadığı. Sonrasın EBA Canlı Ders Uygulamasını silip tekrar yükleyiniz. 

2)Bu temelde mantıklı bir çözüm sizin karşınıza çıkan hata yüksek ihtimalle dosya eksikliği kaynaklı çıkıyor. Bu diğer çözüm Zoom Cloud Meeting uygulamasını indirmek sebebini sorarsanız. EBA Canlı Ders Uygulaması temelini Zoom Cloud Meeting uygulamasından alıyor. Belki de bu sayede eksik dosyayı kapatabilirsiniz. 

Ek Olarak

Bize yaşadığınız diğer sorunlar ile ilgili geri dönüş sağlarsanız. Bizle de size bu konuda yardımcı olmaya çalışırız. 


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

EBA Hata Kodu 914 Çözümü