EBA Seminer Canlı Yayın İzle

EBA Seminer Canlı Yayın İzle

Eğitimin online olarak yapıldığı ülkemizde EBA seminerler bile online yapılıyor. Herkes bunun sebebinin Covid-19 virüsü yüzünden olduğunu biliyor. Anlık olarak sadece ülkemizde günlük binlerce hasta ortaya çıkaran virüs yüzünden 2020 yılında insanlar evlerinde yaşadılar. Bildiğiniz üzere eğitimin gelen olarak yapıldığı online platform ise EBA. Durum böyle olunca öğretmenlere veya öğrencilere seminer düzenlediği zaman kullanıcılar EBA seminerine buradan katılıyor. EBA sayesinde anlık olarak eğitim devam ediyor.

EBA Seminer Canlı Yayın Nasıl Girilir?

EBA seminer izlemek için öncelikle EBA’ya üye olmanız lazım. Hali hazırda bir üyeliğiniz var ise o zaman ana sayfa da canlı yayınlar, seminerler veya anlık yayınlanan videolar ile ilgili bir bölüm bulunması gerekiyor. Buradan giriş yaparak girebilirsiniz ama eğer semineri izlemek için bazı gereksinimler var ise mesela sadece öğretmenler gibi, o zaman sadece öğretmen olan kullanıcılar bu yayına katılabilir.

EBA Seminer Canlı Yayın Nasıl Girilir?
EBA Seminer Canlı Yayın Nasıl Girilir?

EBA Seminer Canlı Yayın Nedir?

Ülkemizde MEB bağlantılı okullarda belli dönemlerde seminerler olur. Bu seminerlerde konuşmacılar yer alır. Bazı seminerler MEB tarafından öğretmenlere düzenlenirken bazıları ise meslek tanıtımı adı altında öğrencilere yapılabilir. Günümüzde Covid-19 virüsü sebebi ile eğitim EBA aracılığı ile online olarak yapıldığı için seminerlerde canlı yayın olarak EBA ile yapılıyor.

EBA Seminer Canlı Yayın İzle

EBA Seminer Canlı Yayın İzle
EBA Seminer Canlı Yayın İzle

Bu seminerleri izleme için EBA üyesi olmanız lazım. Üyelik durumunuz var ise o zaman üyelik bilgileriniz ile siteye girdikten sonra seminerlere katılabilirsiniz. Bilmeniz gerekir ki internette yapılan canlı yayınları izleyebilmek için fena olmayan bir internet hızına ihtiyacınız vardır. EBA seminer izlemeye başlamadan önce kendinizi hazırlayınız.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.