EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu

 EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu
Okunuyor EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu

EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu sorunu ile karşılaşan kullanıcılar EBA Hata Veriyor diye 2020 yılında güncel bir çözüm yolu arıyorlar. Bu hatanın sebebini ve nasıl çözüleceğini kısaca anlatacağız.

EBA, #tatildegiluzaktanegitim etiketiyle anlayabileceğiniz gibi korona virüsü yüzünden okulların geçici süreyle kapatılmasından dolayı öğrencilerin eğitimden uzak kalmaması adına geliştirilen bir uzaktan eğitim sistemidir.

Sisteme giriş yaparak derslerini uzaktan eğitimle izleyerek öğrenmeye çalışan öğrenciler bazı hatalarla karşılaşabiliyorlar. EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu uyarısı alanlar bunu nasıl çözeceklerini bilemiyorlar. Sizin için resmi kaynaklardan ve yetkililerden konuyu sorarak araştırdık.

EBA: Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu Uyarısı

EBA: Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu Uyarısı

EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu uyarısı alanlar bu sorunu ortadan kaldırmak ve derslerini almaya devam etmek için uğraşıyorlar. Sizin için konuyu araştırdık ve bunun sebebini öğrenerek bazı çözüm yolları bulmaya çalıştık. EBA Hata Veriyor gibi sorunları çözecek kaynakların yetersiz olmasından dolayı tüm bu sorunlarla sizin yerinize biz ilgileneceğiz.

EBA üzerinden uzaktan eğitim almaya çalışan öğrenciler mobil uygulamadan giriş yapabilmek için siteden bir karekod okutmak zorundalar. Sistem henüz yeni geliştirildiği için bazı sistemsel hatalar olabiliyor. Giriş yapmaya çalışırken alabileceğiniz EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu hatasını tekrar deneyerek çözebilirsiniz. Bazen sunucu yoğunluğu veya sistemsel hatalardan dolayı bu tarz uyarılar kullanıcıların karşısına çıkabiliyor.

EBA Hata Veriyor

EBA Hata Veriyor

EBA Hata Veriyor gibi bir sorun yaşıyorsanız aldığınız hatayı veya sorunu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Bu zor günlerde sizin kaliteli ve kesintisiz bir eğitim alabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Gün birlik günüdür.

EBA sistemine giriş yaparken veya sistem içerisinde yaşadığınız sorunları veya karşınıza çıkan hataları bize aşağıdan yorum olarak yazmanız halinde size en hızlı şekilde çözüm yolları üretmeye çalışacağız.


Yapılan Yorumlar
 • Avatar Sıla olgun dedi ki:

  Bütün bilgilerim doğru olmasına rağmen ve kaç kere aynı şeyi denememe rağmen sürekli sistem tarafindan tanımlanamayan bir hata oluştu diyor lütfen bir an önce sorunumun giderilmesini istiyorum

 • Avatar alican dedi ki:

  Bilgisayardan eba ya girmeye çalışıyorum 2. resimde gösterdiğiniz şekilde çıkıyor bu durumu nasıl çözebilirim?

 • Avatar Gülsüm dedi ki:

  Eba ya giriş yapmak istiyorum error diyor acil çözüm istiyorum.

 • Avatar jfkrfhöwukıfl dedi ki:

  ben bu gün ebayı açabildim sürekli hata var diyordu açtım baya bi baktım şimdide error veriyor ben nasıl eğitim alıcam eba benim arkadaşım

 • Avatar Tugce dedi ki:

  Günlerdir giriş şifre alamıyorum lütfen yardım edin

 • Avatar Sevda dedi ki:

  Ebaya giriş yapamıyorum lütfen yardim ci olun

Bir Yorum Yapın