EBA TV Ders Tekrarı İzle (Saatleri)

 EBA TV Ders Tekrarı İzle (Saatleri)
Okunuyor EBA TV Ders Tekrarı İzle (Saatleri)

EBA TV Ders Tekrarı İzle ile geç kaldığınız veya kaçırdığınız derslerin tekrar yayınlarını izleyerek geri kalmamanız için kanallarda verilecek saatleri gibi önemli bilgileri sizlerle paylaşacağız. EBA ders tekrar saatleri hakkında bilgi sahibi olduğunuz zaman kaçırdığınız derslerden geri kalmamak adına televizyonda bir daha yeniden izlemenizi sağlayacağız. Öğrenciler EBA tekrar saatleri hakkında bizden bir içerik oluşturmamızı istediler. Bizde bu zor zamanlarda sıradan haberler yapmak yerine öğrencilerin işlerine yarayacağını düşündüğümüz haberlere öncelik tanımaya karar verdik.

EBA TV tekrar ile işinize yarayacak önemli bilgileri burada güncel olarak bulacaksınız. EBA Ders tekrar saatleri değiştiği veya güncellendiği zaman yine buradan sizlere hemen bilgi vereceğiz. Korona virüsünden dolayı kimsenin zorunda olmadığı sürece evden çıkmaması isteniyor. Bundan dolayı okullar gibi insanların toplu olduğu yerler geçici olarak kapatılmıştı. Öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için uzaktan eğitim sistemine geçildi. Uzak eğitim için EBA TV üzerinden dersleri canlı izleyebiliyorlar.

EBA TV Ders Tekrar Saatleri

EBA TV Ders Tekrar Saatleri

EBA TV Ders Tekrar Saatleri için bizden istediğiniz araştırmayı yaptık. Resmi kaynaklardan bulduğumuz ve iletişime geçerek öğrendiğimiz bilgileri güncel olarak burada sizlere veriyoruz. EBA TV Ders Tekrar Saatleri:

  • Orta Okul Ders Tekrar Saati: 13.30 – 17.30 ve 17.30 – 21.30
  • Lise Ders Tekrar Saati: 15.00-21.00

EBA Tekrar Saatleri İlk Okul, Orta Okul ve Lise öğrencileri her gün yukarıdaki güncel saatler ile o gün aldıkları dersin tekrarını izleyebilirler.

EBA TV Dersini Canlı olarak izlemek veya tekrarını izlemek için Televizyonda aşağıdaki bilgilerle kanallara ulaşabilirsiniz.

Uydu: Türksat 4A
Kanal: TRT Eğitim HD 1/2/3
Frekans: 12083 H 13750

  • TRT EBA TV İlkokul: TÜRKSAT KabloTV – 932. kanal
  • TRT EBA TV Ortaokul: TÜRKSAT KabloTV – 933. kanal
  • TRT EBA TV Lİse : TÜRKSAT KabloTV – 934. Kanal
  • TRT EBA TV İlkokul HD: TÜRKSAT KabloTV – 465. kanal
  • TRT EBA TV Ortaokul HD: TÜRKSAT KabloTV – 466. kanal
  • TRT EBA TV Lİse HD: TÜRKSAT KabloTV – 467. Kanal

EBA TV İzle (Mobil Uygulama)

EBA TV İzle ile mobil uygulama sayesinde kullandığınız akıllı telefonlar ile derslerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bununla ilgili daha önce açtığımız konumuza göz atabilirsiniz.

TRT EBA TV Ders Tekrarı Saatleri ve İzle ile ilgili bilgileri yukarıda verdik, eğer merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın