Eca Kombi F47 Hatası

 Eca Kombi F47 Hatası
Okunuyor Eca Kombi F47 Hatası

Eca proteus premix yoğuşmalı kombi F47 Hatası ile karşılaşan kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış ve bu kodun açıklaması yapılmıştır. Eca Kombi F47 Hatası dışında sorunlarınız ve şikayetlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Eca kombi kullanıcılarının son zamanlarda karşılaştıkları F47 Hatası ile ilgili sorunların çoğalmasından dolayı konuya açıklık getirmek amacıyla bu hataya özel bir içerik hazırladık.

Kullanıcılar F47 Hata Kodunun ne anlama geldiğini ve ne yapmaları gerektiklerini bilemedikleri için bize mesaj atmışlar. Bizde okurlarımızı geri çevirmeyip karşılaştıkları bu hatayı araştırdık. Resmi ve yerli kaynaklarda yeterli bir cevap alamadığımız için bizzat öğrenmek zorunda kaldık.

Kombi F47 Arıza Hatası Kodu

Kombi F47 Arıza Hatası Kodu
Kombi F47 Arıza Hatası Kodu

Eca Kombi F47 Arıza Hatası Kodu almanızın sebebi cihazın Su basınç sensör arızasından kaynaklanmaktadır. Su basınç sensörü kalorifer devresi su basıncını algılayamadığı zamanlarda kombinin ekranında f47 hata kodu gözükmeye başlar.

Sensörünüz arızalanmış veya kablolarda kopukluk olmuş olabilir. F47 Hatası alıyorsanız servisi arayarak durumu bildirmeli ve onlardan yardım istemelisiniz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for A.Vahap YILDIRIM A.Vahap YILDIRIM dedi ki:

    ECA kombi 2.bucuk aylık yeni bugün sabah itibarıyla F47 kodunu vererek kombiyi durdurmuş su barının ise FUL tam doldugu görülmüştür.bu arıza oluşumu nedeni veya sebebi neye bağlı olarak gerçekleşmiştir.bU DURUMLARda yapılması gereken neden kullanıcı larak bilgilendirilmek istiyorum yorumu buraya yaparsanız sevinirim.

Bir Yorum Yapın