Ece Ronay 17 Yaş Görüntüleri ve Videosu Gündemde

 Ece Ronay 17 Yaş Görüntüleri ve Videosu Gündemde
Okunuyor Ece Ronay 17 Yaş Görüntüleri ve Videosu Gündemde

Ece Ronay 17 Yaşındaki Videosu ile söylediği sözler neden araştırılıyor? şuanda Mehmet Ali Erbil ile arasında geçenlere dair detayları burada bulacaksınız. Henüz reşit değilken söylediği sözler ve çektiği videolarla ilgili defalarca özür videoları yayınlamıştı. Mehmet Ali Erbil tarafından tacize uğradığını iddia ettiği gündeme gelince bir anda geçmişi de ortaya serilmeye başlandı. Geçmişte yaptığı hatalar veya söylediklerinin şuan ki gündemle alakası olmasa dahi insanlar bu eski videoları merakla araştırıyorlar. Ece Ronay 17 Yaşındaki yaptığı paylaşımlar ve TikTok platformu haricindeki videolarına dair detayları da konu alıyoruz.

Ece Ronay 17 Yaşındaki Videosu

Ece Ronay 17 Yaşındaki Videolarının şuanda gündem olmasını etik bulmuyoruz. Fakat takipçilerimizin bu konuda araştırma istedikleri için konuya açıklık getirmeye çalışacağız. Ece Ronay ile ilgili 17 yaşındaki çektiği eski videolar büyün video paylaşım sitelerinde yer almaktadır. Fakat bu videoalrın şuanda gündeme gelmesini doğru bulmamaktayız. Bunun sebebi ise bir taciz davası ortada varken bu davanın seyrini değiştirecek farklı meselelere farklı zamanlarda yer edinilmesini düşünüyoruz.

“Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak ‘hastayım’ dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, beş saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü…”

“Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım…”

“Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Pazar günü kahve içelim mi?” teklifinde bulunduğu, “Ben senin kızının kızı yaşındayım. Yaşına uygun biriyle tanış

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp) Detaylar;
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp) Detaylar;

Mehmet Ali Erbil’in Açıklaması;

Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Ben klibinde oynadım, gençlere destek olmak istedim. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum! Amacı belli. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız.

Mesajların tamamını ve daha fazlasını savcılık makamına sunacağım. Kendi payıma düşen bir şey varsa kamuoyundan özür diliyorum

Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağıan düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım.

Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.

Mehmet Ali Erbil’in Açıklaması Sonrasında Ece Ronay’ın Cevabı:

Açıklamanızı okurken gözlerim yaşardı, çok duygulandım. Haklı olduğunuz bir konu var; mesajlarınızı kesip biçtim. Çocuk takipçilerime kötü örnek olmaması amacıyla daha fazla rezilliğinizi paylaşmadığım için teşekkür etmemişsiniz. Eğer elinizde benim size gönderdiğim herhangi bir umut veya sizi tahrik edecek bir mesaj, ses ya da görüntü varsa paylaşmanızı rica ediyorum.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın