e
sv

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp)

955 Okunma — 05 Ekim 2021 16:10
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasında geçen Taciz olayına ait TikTok, WhatsApp üzerinden gerçekleşen mesajlar, ses kaydı sizlerle paylaşılıyor. Ece Ronay klip çekimi için anlaştığı Mehmet Ali Erbil ile arasında geçen Taciz olayına dair detaylar sizlerle. TikTok platformunda popüler olan ve çıkardığı şarkılarla herkesin tanıdığı Ece Ronay son çıkardığı parçanın klip çekimi için anlaştığı Mehmet Ali Erbil ile arasında geçen diyalogları ifşa etti. Ece Ronay’a WhatsApp üzerinden attığı mesajlarla onu taciz eden Mehmet Ali Erbil için ortaya atılan iddiaların detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp) Detaylar;

“Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak ‘hastayım’ dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, beş saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü…”

“Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım…”

“Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Pazar günü kahve içelim mi?” teklifinde bulunduğu, “Ben senin kızının kızı yaşındayım. Yaşına uygun biriyle tanış

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp) Detaylar;
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp) Detaylar;

Mehmet Ali Erbil’in Açıklaması;

Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Ben klibinde oynadım, gençlere destek olmak istedim. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum! Amacı belli. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız.

Mesajların tamamını ve daha fazlasını savcılık makamına sunacağım. Kendi payıma düşen bir şey varsa kamuoyundan özür diliyorum

Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağıan düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım.

Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.

Mehmet Ali Erbil’in Açıklaması Sonrasında Ece Ronay’ın Cevabı:

Açıklamanızı okurken gözlerim yaşardı, çok duygulandım. Haklı olduğunuz bir konu var; mesajlarınızı kesip biçtim. Çocuk takipçilerime kötü örnek olmaması amacıyla daha fazla rezilliğinizi paylaşmadığım için teşekkür etmemişsiniz. Eğer elinizde benim size gönderdiğim herhangi bir umut veya sizi tahrik edecek bir mesaj, ses ya da görüntü varsa paylaşmanızı rica ediyorum.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Taciz Mesajları ve Ses Kaydı (TikTok ve WhatsApp)