Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?

 Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?
Okunuyor Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?

Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı olarak bilinen “Yağmur Eroğlu” olayı gerçek mi? veya doğru mu? soruları çok merak edilmeye başlandı. Olayla ilgili bilmeniz gereken detayları ve konu hakkındaki merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulacaksınız. Yağmur Eroğlu Çilek Alerjisi ve Ece Ronal Sivilce Kremi Olayı hakkındaki durumlar doğru mu? ve gerçek mi? tüm sorular cevaplanıyor.

TikTok platformunda son zamanlarda paylaştığı videolarla gündeme gelen Tuğba Eroğlu çektiği videolar da kullandığı sivilce kreminin yüzünde yarattığı büyük yararlar nedeniyle ağlıyordu. Bu videoların ardından Ece Ronay ve Dilan Polat tarafından tehdit edildiğine yönelik iddialar da bulunarak çektiği videolara devam etti.

TikTok platformunu aktif olarak kullanan lakin çektiği son videolarda kullandığı sivilce kreminin yüzünde alerji yapması ve yaralar açmasından kaynaklı yaşadığı durumu anlattığı videoları ile fenomen oldu. Son günlerde keşfet üzerinden ağladığı videolara ilgi oldukça fazla.

Yüzünde bulunan sivilcelerden rahatsız olan Tuğba Eroğlu bunu geçirmek için daha önce gördüğü ve hakkında olumlu yorumlar yapılan bir cilt bakım ürününü deniyor. Bu ürünü denerken TikTok videosu çekiyor ve paylaşıyor. Ürünü kullandıktan kısa bir süre sonra yaşadığı yanma ve ardından oluşan kabarıklık, yaralarla ilgili yine bir video çekip paylaşıyor ve ardından hemen hastaneye gidiyor.

Ürünün içerisinde çilek olduğu için ve kendisinin de çileğe alerjisinin olmasından kaynaklı böyle bir durum yaşanmış. Daha sonrasında TikTok da yaptığı paylaşımlarda yüzü yanıklardan ve yararlardan dolayı kabuk tuttuğu görünüyordu. Ruh halinin ve psikolojisinin iyi olmadığı düşünülen o günlerde yaptığı paylaşımlarda durumu anlatıyor ve ağlıyordu.

Basit bir alerji gibi görünse de günler ilerledikçe durum yüzünden boynuna doğru yayıldığı görülmeye başlandı. Bu durumun ardından hem teoriler hem de iddialar aldı başını gitti. Tuğba Eroğlu için acil şifalar ve biran önce bu durumun geçmesini dilerken, konuyu bilmeyen kullanıcıların yaptıkları iddialar olayı daha da tırmandırmaya başladı.

Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?
Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?

Ece Ronay bir paylaşımında Tuğba Eroğlunun ağladığı bir videoya alıntı yaparak “Hayret Ece’nin ürünü yüzünden demedi” yazdı. Daha sonrasında Tuğbanın kardeşi Özlem ise “Ablam tehdit ediliyor.” açıklaması yapınca ortalık daha da gerilmeye başlandı.

‘Biliyorsunuz ablamın yüzü mahvolmuş durumda. Herkes bunun çilek alerjisi olduğunu düşünüyor. Çünkü ablam bu şekilde bir açıklama yaptı. Ama olayın arka planı asla bu şekilde değil. O krem ablamın yüzünde kızarıklığa yol açtı ve biz hastaneye gittik. Doktor yüzünü yatıştıracak zaten krem vermişti, yatıştırmıştı da. Videoyu gören ve hepinizin tanıdığı güzellik merkezi olan bir fenomen, ‘yüzüne çok iyi gelebilecek bir kremim var’ deyip ablama işbirliğinde bulundu. Sonuçta sağlık söz konusu. Ablam da ‘ürününüzü deneyeyim, memnun kalırsam reklamınızı yapacağım.’ dedi. Bu şekilde konuştular. Ve ürünü kullandığı an yüzü resmen bu hale geldi. Bunun asla alerjiyle bir ilgisi yok. Bir yüz alerjiden ötürü bu hale gelebilir mi? Ve şu an bu olay gizli kalabilmesi için ablamı tehdit ediyorlar. Ablam resmen tehdit altında. Ablam günlerdir canı yanıyor, uyuyamıyor. Psikolojisi falan kalmadı o kızın. Gezmediğimiz hastane kalmadı, bir de üstüne tehdit ediliyor. Sen bu zamana kadar kimleri ürünlerinle kandırdın, kaç kişinin canını yaktın bilmiyorum ama bu canını yaktığın son insan olacak. Çok yanlış bir insana bulaştın. Yağmur da zaten neyin ne olduğunu biliyor.  İnşallah o konuşmaz, çünkü o konuşursa bu kadar sessiz kalmayacak. Biz senin orada burada tehdit edebileceğin insanlar değiliz. Bu olayı hemen çöz yoksa aksi takdirde sonuçlarına katlanırsın. Haberin olsun.’

Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?
Ece Ronay Sivilce Kremi Olayı (Yağmur Eroğlu) Gerçek mi?

Özlem ablası Yağmurun isim vermeden söylediği fenomenle bir işbirliği teklifinde olduğunu ve bu durumun o yüzden yaşandığını iddia etti. Lakin daha sonrasında Tuğba çektiği video da bu durumun ve bahsedilen kişinin Ece Ronay olmadığı söyledi.

‘Öncelikle yüzümün bu hale gelmesinin bu ürünle herhangi bir alakası yok. Bu ürünün içindeki herhangi bir şeye alerjim vardı ve vücudum reaksiyon gösterdi. İçindekileri okumamak benim hatamdı çünkü benim bir çok şeye alerjim var. Muhtemelen alerjik reaksiyon gösterdiği maddelerden birini içeriyordu, yüzümde bazı tepkimeler oldu. Açıklığa kavuşturmak istediğim konulardan biri buydu, bir diğeri ise Ece Ronay. Arkadaşlar bu ürünün Ece Ronay’la bir alakası yok. Kaldı ki, benim yüzümün de bu ürünle bir alakası yok. Yani bu ürünün hatası değil. Ece Ronay’ın bu ürünle de alakası yok, yüzümle de alakası yok. Ece Ronay’ın ürünlerinin benim bu hale gelmemle uzaktan yakından alakası yok yani. Hatta benim bildiğim kadarıyla, Ece Ronay’ın piyasada yüze dair herhangi bir ürünü de yok. Benim bu durumumla Ece Ronay’ın uzaktan yakından alakası yok.’


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın