Ece Seçkin Pubg Adı ve Redeem

 Ece Seçkin Pubg Adı ve Redeem
Okunuyor Ece Seçkin Pubg Adı ve Redeem

Ünlü güzel ve bir okadarda sempatik bir müzisyen olan, Ece Seçkin‘in pubg oynadığı birçok kişi tarafından bilinmektedir. Bu güzel hanımefendi ile beraber pubg oynamayı yada oynadığı maçları izlemeyi birçok kişi ve hayranları çok istiyor.

Ece Seçkin Pubg Mobile

Ece seçkin Pubg Oyunu ile olan yeni anlaşması sonucunda artık oyunda ve hesabında pubg oyununa ait hediyeler dağıtıyor. Tahminlerimiz üzerine hayranları ve oyunseverler Ece Seçkin ile yakında birlikte oynama fırsatı yakalayacak. Ecenin instagram hesabında haftalık olarak redeem kodu paylasılıyor. Ece Seçkin Pubg oyunu ile yaptığı anlaşma sonucunda pubg oynayan hayranları ve takipçileri için Pubg Redeem Kodu hediyeside vermekte.

Peki Ece seçkinin hediye ettiği redeem kodu nasıl kullanılır? Bunun için yapmanız gereken yukarıdaki butona tıklamak. Gerekli kodu altıntan sonra alt kısımda yer alan Redeem butouna tıklamanız.

  • Açılan sayafa Character ID bölümüne, pubg mobile ana ekranı üzerinden profil resminize tıkladığınızda açılan alanda Character ID adresinizi bulabilirsiniz.
  • Redeem Code ise Ece Seçkin‘in takipçileri ile paylaşmış olduğu harf ve rakamlardan oluşan haftalık hedye kodu. Bu kodu giriyorunuz.
  • Verification Code yani doğrulama kodunu yan kısımda karmaşık olarak bulabilirsiniz.
  • Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra REDEEM butonuna tıklıyoruz ve işlem tamamlanmış oluyor.

Takıldığınız veya yapamadığınız bölüm olursa konu altına yorum yapmanız yarımcı olmamız için yeterli olacaktır. İyi oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın