Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı

 Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı
Okunuyor Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı

Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı son gelişmelerden sonra halkımızın en merak etmeye başladığı sosyal medya hesabı oldu. Annesine bir mesaj attıktan sonra hayatını sonlandıran Eda Nur Kaplan için İnstagram profili araştırılması başlandı. Cinsel saldırıya maruz kaldığını iddia eden Eda Nur bu konuyla ilgili bir suç duyurusunda da bulunmuş. Annesine gönderdiği son mesajında artık dayanamadığını ve hayatına son vermek istediğini söylemesinin ardından dediği gibi intihar ediyor. Haberlerde çok bahsedilmeye başlamasıyla birlikte insanlar da Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı araştırmalarına başlamış durumdalar. Biz halkın araştırdığı fakat bulamadığı sosyal medya hesaplarını sizin için araştırıyor ve buluyoruz.

Eda Nur Kaplan İnstagram

Yazı Başlıkları:

Eda Nur Kaplan İnstagram adresinin araştırılmasının sebebini bilmeyenler aşağıdan olayın detaylarını okuyabilirler. Günümüzde artık merak edilen isimlerle ilgili araştırılmalar yapılmak istendiğinde ilk olarak sosyal medya hesaplarına bakılmaktadır. İnstagram gibi günümüzdeki popüler platformlar her an paylaşım yapılmaya müsait bir konumda. Bu durumda bir insanı araştırırken onun sosyal medya hesaplarına bakmak onu daha iyi tanımamıza ve anlamamıza vesile olabiliyor. Bu intihar haberlerinden sonra da Eda Nur Kaplan İnstagram üzerinden bir paylaşım yapıp yapmadığı merak edilmektedir. Aynı zamanda konuyla ilgili gelişmeleri de sosyal medya hesaplarından daha hızlı ve birinci ağızdan takip etmek isteyenler oldukça fazla.

Eda Nur Kaplan İnstagram
Eda Nur Kaplan İnstagram

Olayın üzerine sosyal medyada çok paylaşımlar yapılmaya başlandı. Keşke kardeşimiz İntihar etmeden önce sesini duyabilseydik ve bu zor zamanlarında ona yardımcı olabilseydik. Bazen temiz ve narin kalpler onları zedeleyenler yüzünden yok olup gidebiliyor. Tıpkı orman yangınlarında tüm halk olarak birlik olduğumuz gibi bu gencecik kızlarımızın yanan hayatlarını da bir olup söndürebilsek ve yarınlara güzel bir gelecek bıraksak. Son zamanlarda cinsel tacizlere maruz kalan kadınların sosyal medya hesapları oldukça araştırılmaya başlandı. Çünkü bu haberler o kadar arttı ki insanlar artık dur demek için bir çözüm arıyorlar. Günümüzde sesimizi duyurabileceğimiz ve farkındalık yaratabileceğimiz sosyal medya platformlarını küçümsememek lazım. Eda Nur Kaplan İnstagram ile ilgili detayları eklenmeye devam edilecektir.

Eda Nur Kaplan İnstagram Hesabı Neden Merak Ediliyor?

Eda Nur Kaplan İnstagram adresinin neden araştırıldığını merak edenler için Annesine attığı son mesajı okumalarını rica ediyoruz.

“Anne küçük kızın bazı şeylere dayanamıyor artık. Kızını çok harcadılar. Kimseye bir şeyini anlatamadı. Hep içine attı. Ama o da çok birikti. Dayanamıyor artık. Hiçbir şeylerin güzel olacağına inancı kalmadı. Her gün canı acıyacağına bir gün acısın deyip gidiyorum. Hakkını helal et. Ömer’i, ablamı, Aleyna’yı Almanya’yı çok seviyorum. Unutmayın beni. Hakkımı yerde bırakmayın lütfen. Ben katlanamıyorum, dimdik duramıyorum siz durun. Neyse hepinizi çok seviyorum, iyi bakın kendinize. Ben yapamadım ama siz güzel günler için yaşayın”

Haberler: Ankara’da 18 yaşındaki Eda Nur Kaplan, annesine bir mesaj gönderip yaşamına son verdi. Genç kızın yaşamına son vermeden bir gün önce kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu öne sürdüğü 2 kişi hakkında polise suç duyurusunda bulunduğu, şüphelilerden Mehmet A.’nın yakalanıp serbest bırakıldığı, Yusuf. G.’nin de arandığı öğrenildi. Eda Nur Kaplan’ın annesine gönderdiği mesajda “Anne küçük kızın bazı şeylere dayanamıyor artık. Kızını çok harcadılar. Kimseye bir şeyini anlatamadı. Hakkımı yerde bırakmayın lütfen. Ben katlanamıyorum, dimdik duramıyorum siz durun” dediği belirtildi. Eda Nur Kaplan’la ilgili sosyal medyada da çok paylaşım yapıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın