e
sv

eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?

87 Okunma — 27 Kasım 2023 04:45
eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

eFootball 2024 oyuncularının ve oyuna yeni başlayacak olanların merak ettiği kariyer modu var mı? eğer yoksa gelecek mi? sorularını geliştiricisinin verdiği cevaplarla açıklık getiriyoruz. Oyunun Mobil versiyonunu yeni oynayacak oyuncuların daha sıklıkla sorduğu lakin oynayan oyuncuların dahi merak ettiği konuların başında kariyer modu gelmektedir. Her ne kadar Bilgisayar ve konsol versiyonlarında Kariyer modu olsa da, eFootball 2024 oyununun Mobil ve diğer konsol modları içerisinde kariyer modu yer almamaktadır.

Oyunun eski sürümlerinde alışık olduğumuz ve sevilerek oynanan kariyer modunu göremeyenler neden olmadığını merak etmek yerine işlerine yarayacak olan gelecek mi? sorusunu soruyorlar. Şuanda oyunun herhangi bir platformunda kariyer modu yer almamaktadır. Geliştiriciler kariyer modunu ekleyeceklerine dair bir açıklamada da bulunmadılar. Yani geleceği konusunda kariyer modunun eFootball 2024 oyununa eklenmeyeceği düşünülmektedir. Çünkü oyunu ne kadar çevrim içi rekabete dayalı bir oyuna çevirmeye çalıştıklarını biliyoruz. Buna engel olabilecek bu tür güncellemelere ve özelliklere yer vermeyeceklerini düşünmekteyiz.

eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı?

eFootball 2024, futbolseverlerin merak ettiği bir oyun ve bu oyunda kariyer modu konusu önemli bir yer tutuyor. Mobil versiyonunu oynayan ve yeni başlayacak olan oyuncular, kariyer modunun varlığını ve gelecekte eklenip eklenmeyeceğini sıklıkla soruyorlar. Öncelikle belirtmek gerekir ki, eFootball 2024’ün mobil ve diğer konsol modlarında şu an için kariyer modu bulunmamaktadır.

eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?
eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?

Oyunun eski sürümlerinde yer alan ve oyuncular tarafından sevilen kariyer modu, eFootball 2024’te neden bulunmadığı merak ediliyor. Ancak geliştiriciler bu konuda herhangi bir açıklama yapmadılar ve gelecekte kariyer modunun oyuna eklenip eklenmeyeceği konusunda bilgi verilmedi. Bu nedenle, kariyer modunun eFootball 2024’e eklenmeyeceği düşünülüyor.

eFootball 2024’ün odak noktasının çevrimiçi rekabete dayalı bir deneyim olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle, kariyer modu gibi özellikleri ve güncellemeleri içeren unsurlara yer verilmeyeceği düşünülmektedir. Geliştiricilerin oyunu daha çok çevrimiçi deneyime odakladığı ve bu doğrultuda ilerlediği göz önüne alındığında, kariyer modunun oyuna eklenmeyeceği sonucuna varılabilir.

Gelecek mi?

eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?
eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?

eFootball 2024 oyununda şu an için kariyer modu bulunmamaktadır ve gelecekte eklenip eklenmeyeceği konusunda bilgi verilmemiştir. Geliştiricilerin oyunu çevrimiçi rekabete odakladığı düşünüldüğünde, kariyer modunun olmayacağı şeklinde bir değerlendirme yapılabilir. Oyuncular, eFootball 2024’ün sunduğu diğer modlar ve çevrimiçi deneyimiyle oyunun keyfini çıkarabilirler.

eFootball 2024’ün kariyer modu olmaması, bazı oyuncular için hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak oyunda sunulan diğer modlar ve çevrimiçi deneyim, futbolseverler için yine de keyifli bir oyun deneyimi sunabilir. Oyuncular, çevrimiçi rekabeti ve diğer modları keşfederek eFootball 2024’ün sunduğu zengin içeriğin tadını çıkarabilirler.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

eFootball 2024 Kariyer Modu Var mı? Yoksa Gelecek mi?