EGO Uygulaması Çalışmıyor 2020

EGO Uygulaması Çalışmıyor 2020

EGO Uygulaması Çalışmıyor 2020. EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor? EGO Uygulaması Ne İşe Yarar? EGO Uygulaması Nasıl Çalışır? EGO genel müdürlüğü kendisine bağlı metro ve otobüs hatları ile önem arz ediyor. Bu önem bir sorun çıktığında insanların bu sorunu internette aratması üzerine zaten ortaya çıkıyor. Bugün yakın zamanda yaşanan bir problem hakkında bilgilendirme içeriği oluşturduk. Keyifli okumalar dilerim. 

EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor?

EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor?
EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor?

Öncelikle ben size Ankara metro ve otobüs hatları konusunda bilgi veren EGO genel müdürlüğünün uygulamasının neden çalışmadığına dair gene EGO genel müdürlüğü tarafınca yapılmış açıklamayı göstererek işe başlayayım.

“EGO Genel Müdürlüğü’ne ait tüm bilgisayar, sistem ve network cihazları eski veri merkezinden yeni veri merkezine taşınmıştır.

Taşınma nedeniyle 23 Ekim 2020 Cuma günü saat 18.00’den itibaren yapılan geçici kesinti, 24 Ekim 2020 Cumartesi günü saat 17.00 itibarıyla sona ermiştir. Çalışmaların tamamlanmasıyla, EGO CEP’te uygulaması, ego.gov.tr internet sitesi ile diğer network bağlantıları erişime açılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Aslında dikkatli düşünürseniz bu oldukça mantıklı bir sebep. Sunucuların kapalı veya taşınıyor olması zaten bu sonucu doğurur. EGO genel müdürlüğünün taşındığını hatta bu durum için taşınmak zorunda olduğunu düşünürsek oldukça kabul edilebilir bir açıklama olmuş.

EGO Uygulaması Ne İşe Yarar?

EGO Genel Müdürlüğü Ankara ili içerisindeki metro ve otobüs hatları hakkında bilgi sahibidir. Hatta bu bilgi sayesinde EGO CEP’te uygulamasını yapmıştır. Bu uygulama Ankaralılara bekledikleri metro veya otobüs’ün nerede olduğunu ve onlara ne zaman ulaşacağını gösterir.

EGO Uygulaması Nasıl Çalışır? 

EGO CEP’te uygulamasını çalıştırmak için indirmeniz gerekir. Android işletim sistemi kullanıyorsanız, Google Play Store aracılığı ile ya da İOS işletim sistemi kullanıyorsanız, App Store aracılığı ile EGO CEP’te uygulamasını indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulamaya basarak çalıştırabilir ve gönlünüzce kullanabilirsiniz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.