EGO Uygulaması Çalışmıyor 2021

 EGO Uygulaması Çalışmıyor 2021
Okunuyor EGO Uygulaması Çalışmıyor 2021

EGO Uygulaması Çalışmıyor problemiyle karşılaşanlar için 2021 yılına özel araştırma gerçekleştirdik. Ankara otobüs kartı ile ilgili problemleri araştırıyoruz. EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor? EGO Uygulaması Ne İşe Yarar? EGO Uygulaması Nasıl Çalışır? EGO genel müdürlüğü kendisine bağlı metro ve otobüs hatları ile önem arz ediyor. Bu önem bir sorun çıktığında insanların bu sorunu internette aratması üzerine zaten ortaya çıkıyor. Bugün yakın zamanda yaşanan bir problem hakkında bilgilendirme içeriği oluşturduk. Keyifli okumalar dilerim. 

EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor? (2021)

EGO Uygulaması Çalışmıyor şikayetlerinin artması üzerine 2021 yılında konuyla ilgili son dakika araştırmaları yaptık. Konuyla ilgili şikayetlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Araştırmalarımız devam edecek. Aynı zamanda 2021 yılı boyunca EGO Uygulaması Çalışmıyor sorunuyla ilgi güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor?
EGO Uygulaması Neden Çalışmıyor? (2021)

Öncelikle ben size Ankara metro ve otobüs hatları konusunda bilgi veren EGO genel müdürlüğünün uygulamasının neden çalışmadığına dair gene EGO genel müdürlüğü tarafınca yapılmış açıklamayı göstererek işe başlayayım.

“EGO Genel Müdürlüğü’ne ait tüm bilgisayar, sistem ve network cihazları eski veri merkezinden yeni veri merkezine taşınmıştır.

Taşınma nedeniyle 2021 Cuma günü saat 18.00’den itibaren yapılan geçici kesinti, 2021 Cumartesi günü saat 17.00 itibarıyla sona ermiştir. Çalışmaların tamamlanmasıyla, EGO CEP’te uygulaması, ego.gov.tr internet sitesi ile diğer network bağlantıları erişime açılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Aslında dikkatli düşünürseniz bu oldukça mantıklı bir sebep. Sunucuların kapalı veya taşınıyor olması zaten bu sonucu doğurur. EGO genel müdürlüğünün taşındığını hatta bu durum için taşınmak zorunda olduğunu düşünürsek oldukça kabul edilebilir bir açıklama olmuş.

EGO Uygulaması Ne İşe Yarar?

EGO Genel Müdürlüğü Ankara ili içerisindeki metro ve otobüs hatları hakkında bilgi sahibidir. Hatta bu bilgi sayesinde EGO CEP’te uygulamasını yapmıştır. Bu uygulama Ankaralılara bekledikleri metro veya otobüs’ün nerede olduğunu ve onlara ne zaman ulaşacağını gösterir.

EGO Uygulaması Nasıl Çalışır? 

EGO CEP’te uygulamasını çalıştırmak için indirmeniz gerekir. Android işletim sistemi kullanıyorsanız, Google Play Store aracılığı ile ya da İOS işletim sistemi kullanıyorsanız, App Store aracılığı ile EGO CEP’te uygulamasını indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulamaya basarak çalıştırabilir ve gönlünüzce kullanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın