Ekrem İmamoğlu Twitch Kanalı

 Ekrem İmamoğlu Twitch Kanalı
Okunuyor Ekrem İmamoğlu Twitch Kanalı

Ekrem İmamoğlu twitch kanalı diye aratılmasına rağmen söylememiz lazım ki Ekrem İmamoğluna ait bir twitch kanalı bulunmamaktadır. Ekrem İmamoğlu twitch kanalı mevzusunun nereden çıktığını anlatacağız. Bildiğiniz üzere Ekrem İmamoğlu sosyal medyayı aktif kullanan siyasetçilerden bir tanesidir. Bu yüzden insanlarda takip etmek istiyor. Konu ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu Twitch

Ekrem İmamoğluna ait bir twitch kanalı bulunmamaktadır. Bütün bu haberin yayılmasının sebebi Ekrem İmamoğlunun bir twitch yayıncısının twitch kanalına konuk olmasından kaynaklanıyor. Durum böyle olunca bu işte dedikodu olarak yayıldı. Peki bu twitch kanalı kime ait derseniz is kişinin ismi İbrahim Haskoloğlu. Bu birey uluslararası gazetecilik yapan Türk bir twitch yayıncısıdır. Dünya siyasetini kendi canlı yayınlarında konuşur. Ekrem İmamoğlu ile olan yayını yayın geçmişinden bulabilirsiniz. Kişinin twitch kanalına erişmek için ise bu bağlantıya gitmeniz yeterlidir.

Ekrem İmamoğlu Twitch
Ekrem İmamoğlu Twitch

Ekrem İmamoğlu Twitch Canlı Yayını Ne Zaman? (Saat Kaçta?)

Ekrem İmamoğlu ile yapılan canlı yayın ne yazık ki 12 Aralık günü yapıldı. Bu sebepten dolay İbrahim Haskoloğlu ile beraber yapılan başka bir yayın olmadığından siz okurlarımızı bir tarih ve saat veremiyoruz. İsterseniz üst paragrafta bilgi verdiğim İbrahim Haskoloğlu isimli bireyi takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu Twitch Canlı Yayını Ne Zaman? (Saat Kaçta?)
Ekrem İmamoğlu Twitch Canlı Yayını Ne Zaman? (Saat Kaçta?)

Ekrem İmamoğlu Twitch Yayını Tekrar İzle

Ekrem İmamoğlunun bulunduğu twitch canlı yayınını tekrar izlemek için İbrahim Haskoloğlu hesabını tiwitch içerisinde takip ederek yayın geçmişinden yayını bulup izlemeniz gerekir. Bu gazeteci bireyin twitch hesabına nasıl erişeceğiniz bilgisi iki üst paragrafta verilmiştir. Ekrem İmamoğlununtwitch adresi içerisinde olacak diğer canlı yayınları için takipte kalabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın