Emotes Viewer for PUBG Mobile İndir (APK ve İOS)

 Emotes Viewer for PUBG Mobile İndir (APK ve İOS)
Okunuyor Emotes Viewer for PUBG Mobile İndir (APK ve İOS)

Emotes Viewer for PUBG Mobile İndir ile APK ve İOS işletim sistemli cihazlarınıza özel dosyaları yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda nasıl kullanılır? sorusunu da cevapladık. Bilgisayarınız ile de bunu nasıl yapacağınızı buradan öğreneceksiniz. Uygulama içerisinde verilen bedava kod ile gerçek PUBG Mobile oyununda hediyeler kazanmak isteyen binlerce oyuncu bulunuyor. Bunu nasıl yapacağınız ve nasıl kodları bedava olarak kazanabileceğiniz ile ilgilide bilgileri paylaştık. Android işletim sistemi veya İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonlarınıza Emotes Viewer for PUBG uygulamasını APK olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Moisoni Games tarafından geliştirilen Eğlence kategorisindeki bu uygulama resmi bir uygulama değildir. Bazı oyuncular bunun PUBG Mobile tarafından geliştirildiğini düşünüyor fakat uygulamanın asıl amacını ve ne işe yaradığını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamada verilen bedava kodları nasıl alıp kullanabileceğinizden de bahsettik.

Emotes Viewer for PUBG APK İndir (İOS İçinde Geçerli)

Emotes Viewer for PUBG APK İndir başlığı altında İOS kullanıcıları için de geçerli bağlantılara yer ayrılmıştır. Dilerseniz bilgisayarınız üzerinden de bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda sosyal medya uygulamaları üzerinden bu uygulamayla ilgili çok sayıda video çekilmeye başlandı. Genellikle bu uygulamayı indirmek isteyenler bedava kod kazanmak ve Emotes Viewer for PUBG Mobile özelliklerinden yararlanarak popülerlik kazanmak isteyenlerin tercihi. Daha önce bu tür uygulamalarla ilgili çok sayıda inceleme yazıları hazırlamıştık. Fakat bu sefer yazımızda sizlere tüm detayları aktarmaya karar verdik.

Emotes Viewer for PUBG APK İndir (İOS)
Emotes Viewer for PUBG APK İndir (İOS)

Uygulamayı kesinlikle resmi mağazalar üzerinden indirin. Yani Android bir cihaz kullanıyorsanız APK İndir seçeneğini Google Play Store veya İOS kullanıcıları App Store üzerinden gerçekleştirmeli. Çok sayıda PUBG Mobile kullanıcısı olduğunu bildiğimiz için bu tür merak edilen ve aranan uygulamalar bir tuzak haline getirilebiliyor. Yani indireceğiniz dosya başkaları tarafından düzenlenip içerisine zararlı yazılımlar yerleştirilebilir. Bu zararlı yazılımlarda başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu gibi sıkıntılarla karşılaşmamanız için Emotes Viewer for PUBG Mobile İndir tercihlerinizin APK veya İOS olmasına bakılmaksızın uygulama mağazalarından yapılmasını önermekteyiz.

Uygulama açıklamasında yer alan “Resmi Olmayan Uygulama” da yukarıda anlattığımız durumla alakası yoktur. Uygulama mağazaları bir oyun veya uygulamayla alakalı farklı uygulamaları kabul etmemektedir. Yani mağazadan bunu rahatlıkla indirebilirsiniz, başka bir sorun teşkil etmez.

Emotes Viewer for PUBG Mobile Nasıl Kullanılır?

Emotes Viewer for PUBG Mobile uygulamasını yukarıdan anlattığımız gibi APK veya İOS İndir gibi seçeneklerle cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında uygulamaya giriş yapın. Burada karşınızda bir PUBG Mobile karakteri belirecek. Onu dilediğiniz gibi mağazadan kıyafetlerle donatabilir ve her türlü dans çeşidini buradan deneyebilirsiniz. Aynı zamanda bunları yaparken videoya çekerek sosyal medya hesaplarında sizin gerçek karakterinizmiş gibi de paylaşmanız mümkündür. Uygulamanın kullanımını bu kadar basit.

Gerçekmiş gibi dememizin sebebi gerçek olmamasından kaynaklanıyor. Yani bu uygulamayı indirip oradaki dans çeşitlerini Gerçekteki PUBG Mobile hesabınıza aktarmanız mümkün değil. Sadece burada yaratılan hayali karakterlerde oyundaki dans figürlerinin nasıl olduğunu görmenizi sağlamaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın