Emotes Viewer For You PUBG APK İndir

 Emotes Viewer For You PUBG APK İndir
Okunuyor Emotes Viewer For You PUBG APK İndir

Emotes Viewer For You PUBG APK İndir ile uygulamanın son sürüm dosyalarını güncel olarak nasıl cihazlarınıza yükleyebileceğinizi anlatıyoruz. Android cihaz sahiplerine PUBG Mobile oyununda yardımcı olacak önemli uygulama. Son zamanlarda bu uygulamanın sosyal medya platformlarınında yaygın paylaşılmaya başlamasının ardından insanların ilgisi oldukça artmaya başladı. Özellikle Türkiye üzerinden çok fazla talebin arttığını görüyoruz. Yerli kaynaklar üzerinden Emotes Viewer For You PUBG APK İndir araştırmaları yapanlar aslında yanlış bilgilerden dolayı yola çıkarak uygulamayı indirmek istediklerini tespit ettik. Öncelikle sizleri bilinen yanlışlardan kurtaracak doğru bilgileri vereceğiz. Aynı zamanda Emotes Viewer PUBG Mobile uygulamasındaki yabancı kaynakların kötü niyetli emellerinden de bahsedeceğiz. Masum düşüncelerle bedava dans hareketleri almak isterken aslında sizleri nelerin beklediğini öğreneceksiniz. 2021 yılında daha önce de Emotes Viewer For PUBG uygulaması hakkında araştırmalar yapmıştık. Fakat son zamanlarda bu araştırmaların artmasıyla yanlış bilgiler daha da artmış ve hızla yayılmış durumda. Siz değerli oyuncuları bu konuda detaylıca bilgilendireceğiz. Araştırma sonuçlarımızı okuyarak güvenliğinizi de sağlamış olacaksınız.

Emotes Viewer For PUBG APK İndir

Emotes Viewer For PUBG APK İndir olarak aratılan uygulama Moisoni Games tarafından geliştirilmiş Eğlence kategorisinde yer alan bir uygulamadır. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil telefonlarınıza uygulamayı mağaza üzerinden bedava olarak yükleyebilirsiniz. Dünyanın açık ara önde en büyük mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile oyuncularının kullandıkları bir uygulamadır. Emotes Viewer PUBG ismiyle bilinen ve duyulan bu uygulamada oyun içerisindeki gelmiş geçmiş ve var olan bütün dans hareketleri yer alıyor. Bu hareketleri hiç bir ücret ödemeden bedava olarak sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Emotes Viewer For PUBG APK İndir
Emotes Viewer For PUBG APK İndir

2021 yılında PUBG Mobile oyuncularının sürekli ilgilerini çekebilecek ekstra yeni uygulamalar üretilmeye başlandı. Bu uygulamaların bir çoğu PUBG oyuncusunun işine yarayacak veya kolaylaştıracak uygulamalardır. Bir de böylesine büyük bir kitlenin varlığını bilen ve bunu kötü emmelerine alet etmek isteyen bazı illegal geliştiriciler bulunuyor. Emotes Viewer For You PUBG APK İndir gibi oyuncuların çok fazla aratmaya başladıkları uygulamaları tespit ederek onlar üzerinden bazı çalışmalar yapıyorlar. Öncelikle bu uygulamanın amacı ve ne işe yaradığı uygulama mağazasında açıkça dile getirilmiş durumda. Fakat bu uygulama dosyalarının kendileri tarafından paylaşılan halini bulmak isteyenler uygulama üzerinden kötü reklam yapmaya çalışıyorlar.

Günümüzdeki popüler sosyal medya uygulamaları üzerinden Emotes Viewer For You PUBG uygulamasının aslında bedava dans hareketleri dağıttığını söylüyor. Bunu duyan oyuncular da bedava dans figürlerine sahip olabilmek için uygulamayı APK İndir şeklinde cihazlarına yüklemek istiyorlar. İşte sosyal medyada sahte reklamlar yapanlar oyuncuları kandırdıkları zaman onları kendi dosyalarını indirtecek düzeye getiriyorlar. Şimdi buradaki risk asıl bundan sonra başlıyor. Emotes Viewer For You PUBG APK İndir dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bu yüzden yaptığımız araştırmalar da bu tür illegal dosyaların gerçek amaçlarını ve verecekleri zararları sizlere anlatarak güvenliğinizi sağlamaya çalışıyoruz.

Emotes Viewer for PUBG (Cosmetics, Store and more) APK

Resmi Olmayan Uygulama . Açıklamanın sonunda daha fazla ayrıntı!

Uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve PUBG ™ ‘deki mevcut tüm ifadelere, kozmetiklere, mağazaya ve daha fazlasına göz atın!

Not
İfadeler ve diğer kozmetik ürünler bu uygulamadan alınamaz veya mağazadan ürün satın alınamaz!

Özellikler
★ İfadeler: Bildiğiniz tüm ifadelerin / dansların videolarını izleyin.
★ Kozmetik: PUBG ™ ‘deki tüm kozmetiklere göz atın, arama yapın ve filtreleyin: ifadeler, kıyafetler, silahlar, sırt çantaları, kasklar, rütbeler, paraşütler, saç stilleri, makyajlar, yüzler, takılar, amblemler, pozlar, haritalar, araçlar ve isim levhaları.
★ Mağaza: resimler ve fiyatlar ile güncel satışları görün.
★ Geliştirici mesajları: olan her şeyin farkında olun.
★ Videoları ağır çekimde veya yüksek hızda izleyin.
★ ‘Kıstırarak yakınlaştır’ özelliğiyle kozmetik ürünleri inceleyin.
★ Uygulama içi güncelleme ve indirme sistemi aracılığıyla kablosuz olarak günceller.

Yeni ifadeleri, kıyafetleri, silahları, teçhizatı ve diğer birçok kozmetik ürününü tek dokunuşla keşfedin!

Bu uygulamanın düzgün çalışması ve güncellenmiş ifadeler ve kozmetikler alması için cihazın internete bağlı olması gerekir.
Eksik ifadeler ve kozmetikler, uygulama içi güncelleme ve indirme sistemi aracılığıyla kablosuz olarak eklenecektir. Mağaza da aynı sistem üzerinden güncellenecektir.

Sorumluluk Reddi
Bu, Fan yapımı Resmi Olmayan bir PUBG ™ Uygulamasıdır ve PUBG Corporation ile HİÇBİR bağlantısı yoktur.

Bu Uygulama, PLAYERUNKNOWN’IN BATTLEGROUNDS ™ tarafından oluşturulan Oyuncu Tarafından Oluşturulan İçeriğe bağlıdır
Kullanılan malzemelerin bazı kısımları, PUBG Corporation’ın ticari markaları ve / veya telif hakkı bulunan eserleridir. Tüm hakları PUBG ™ tarafından saklıdır. Bu materyal resmi değildir ve PUBG ™ tarafından desteklenmemektedir.
Politika URL’si: https://www.pubg.com/player-created-content

Yasal Uyarı
TELİF HAKKI © 2019 PUBG CORPORATION. HER HAKKI SAKLIDIR.
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ve PUBG, PUBG CORPORATION’ın tescilli ticari markaları, ticari markaları veya hizmet markalarıdır.
DARALT


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın