EMZ Brawl Stars Wiki Rehberi

 EMZ Brawl Stars Wiki Rehberi
Okunuyor EMZ Brawl Stars Wiki Rehberi

EMZ Brawl Stars rehberi olarak sizlere hazırladığımız wiki sayesinde karakterle ilgili aradığınız her detayı burada bulabileceksiniz. 2021 yılına özel olarak anime ve boyama konularında aradığınız sonuçları güncel halleriyle burada göreceksiniz.

EMZ Brawl Stars Wiki

Brawl Stars oyununda yer alan EMZ isimli karakter hakkında oluşturduğumuz Wiki oyuncuların en merak ettikleri ve araştırdıkları içerikleri içermektedir. Kavgacı kategorisinde yer alan EMZ karakteri Brawl Stars oyununda 8000 kupa ile kazanılabilen bir karakterdir. Onun hakkında merak ettiğiniz her detaya buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda karakterle ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak da yazabilirsiniz. Tüm sorularınız cevaplanacaktır.

Supercell tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Brawl Stars, kendine has yarattığı evren de yüzlerce farklı karakterin mücadelesini konu alıyor. Girdiğiniz bir maçta aldığınız karakterin özelliklerini kullanarak takım arkadaşlarınızla uyum içerisinde rakibi yok etmeye çalışmalısınız. EMZ isimli Brawl Stars karakteri hakkındaki her detaya bu sayfada yer verilmiştir.

EMZ Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars oyununda 8000 kupa ile alınan EMZ karakteri, elinde saç spreyi ile düşmanlarını harap eden bir kadın karakterdir. ortak kavgacı rolüne sahip bu karakterle düşmanınıza ezici hasarlar verebilir ve takım oyununa dahil olabilirsiniz.

  • Nadirlik: Yaygın
  • Sınıf: savaşçı
  • Hareket hızı: 720 (Normal)

EMZ Brawl Stars Özellikleri

EMZ Brawl Stars Özellikleri oldukça etkilidir. Karakterin kullandığı yetenekleri aşağıda listeledik. Gelecek güncellemelerle EMZ Karakterine yapılacak değişikleri buradan özellik güncellemesiyle aktarmaya devam edeceğiz.

  • Saldırı: Sprey

Emz, aynı anda birden fazla düşmanı delip geçebilen ve düşmanların ondan ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak hasar veren saç spreyini püskürtür. Saç spreyi menzilinin sonunda kalır ve her yarım saniyede bir kene hasarı verir. Böylece, saldırı bulutunun sonu 2 tik, ortadaki 3 tik ve Emz’e yakın 1 tik hasar verir.

  • Süper: Kostik Karizma

Emz, çevresinde geniş bir yarıçapa sahip dairesel bir zehirlilik bulutu oluşturarak yavaşlar ve yarıçap içindeki düşmanlara saniye başına düşük kene hasarı verir. Süper yeteneği, sersemletmeler veya geri tepmeler tarafından kesintiye uğratılamaz. Mekaniği Spike ‘s Super’e benzer ve yarıçapı Sandy ‘s Super ile hemen hemen aynı , ancak etki alanı Emz ile hareket edecek.

  • Gadget: Friendzoner

Emz, yaklaşık 2.67 karoluk küçük bir yarıçap içindeki tüm düşmanları kendinden uzağa iten ve aynı zamanda onlara 500 hasar veren bir dalga yaratır. Bu etki duvarlardan geçebilir.

  • Yıldız Gücü: Kötü karma

Emz’in vurduğu düşmanlar, saldırı ortadan kalkmadan önceki hasardan %25 daha fazla hasar alır.

  • Yıldız Gücü: Heyecan

Süper isabet ettiği Düşman Kavgacılar, hasar gören her düşman için saniyede Emz 420 can kurtarır; bu, Kavgacı başına 5 saniye boyunca toplam 2100 cana kadardır. Bu, Super’i bir evcil hayvana veya spawnable’a zarar verirse Emz’i iyileştirmez.

EMZ Brawl Stars Anime

EMZ Brawl Stars Anime

EMZ Brawl Stars Boyama

EMZ Brawl Stars Boyama
EMZ Brawl Stars Boyama

EMZ Brawl Stars Resmi

EMZ Brawl Stars Resmi
EMZ Brawl Stars Resmi

EMZ Brawl Stars Çizimi

EMZ Brawl Stars Çizimi
EMZ Brawl Stars Çizimi

EMZ Brawl Stars Fanart

EMZ Brawl Stars Fanart
EMZ Brawl Stars Fanart

EMZ Brawl Stars Fotoğrafları

EMZ Brawl Stars Fotoğrafları
EMZ Brawl Stars Fotoğrafları


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın