En İyi 5 Mobil Oyun

 En İyi 5 Mobil Oyun
Okunuyor En İyi 5 Mobil Oyun

Mobil oyun dendiği zaman aklınıza ilk hangi oyun gelmekte? Oyun severler tarafından çokça tercih edilen ve kitleler halinde oynanan en iyi 5 mobil oyun listesini sizler için derledik.

1-  CLASH OF CLANS

Köklü bir oyun olan “Clash Of Clans” köyünüzü savunmalarla destekleyip güçlendirmeyi hedefliyor. Online bir şekilde başka köylere saldırabilir, onların ganimetlerini çalıp kendinize “Clash Of Clans” hakimi diyebilirsiniz. Ayrıca “Clash Of Clans”ta bir klana katılmanın avantajları da oldukça fazladır. Hem klan arkadaşlarınızla sohbet edebilir hemde klan savaşlarının verdiği heyecanla iddialı köyünüzü rakiplere karşı koruyabilirsiniz.

2- HUNGRY SHARK EVOLUTİON

“Ubisoft Entertainment” tarafından yapılmıştır. Eğer zombi filmlerini seviyorsanız ya da yemek yemeye karşı zaafınız varsa, bu oyun tam size göre. İlk başlarda oyunun kendi “Köpek Balığı” karakteri ile başlıyorsunuz. Sonra denizdeki diğer canlıları yiyerek paranızla daha güçlü balıkların kilitini açıp, insanları bile yiyebilirsiniz. Hadi bakalım “Denizin hepsini yiyebilecek misin?” seni bekliyoruz katil köpek balığı 😉

3- CLASH ROYALE

“Supercell” tarafından yapılmıştır. Bir zamanların tabiri caizse mobil oyun kralı olan “Clash Royale” hala aktif bir şekilde oynanmakta. Sandıklar açarak birlikler topluyorsunuz, bu birliklerin seviyesini altınla yükseltip savaş alanında kazanma şansınızı arttırıyorsunuz. Doğru birlik kombinasyonu çok önemlidir. Yapacağınız en ufak hata, maçı kaybetmenize neden olur. Savaş sırasında 10 iksiriniz oluyor ve birliklerin de kendi iksir maliyeti bulunmakta. Birlik koydukça iksiriniz düşüyor, kendiliğinden geri dolsa da o zaman esnasında rakibiniz boş bir anınızı yakalayıp sizi avlayabilir.

4- GODDESS PRİMAL CHAOS

“Koramgame” tarafından yapılmıştır. Karakterinizi güçlü ekipmanlar bularak geliştiriyorsunuz. Klana katılıp online savaşlara girebilirsiniz ve özel ekipmanları toplayarak ne kadar asil bir savaşcı olduğunuzu tüm herkese gösterin. “Savaşcı”, “Elçi” ve “Nesil” olmak üzere üç karakter seçebiliyorsunuz. İster “Elçi” olun ister “Savaşcı” önemli olan ne olduğunuz değil ne olabildiğinizdir! Roll yapma oyunları içinde oldukça kitleye sahip bir ekip oyunudur.

5- CAFELAND

“Gamegos” tarafından yapılmıştır. Kafe oyunu severler için her detay düşünülmüş harika bir mobil oyundur. Kendi kafenizi hayal gücünüze göre tasarlayıp herkese ne kadar güzel bir kafenizin olduğunu gösterebilirsiniz. Klana katılıp lig görevleri yaparak, kafelerin patronu olduğunuzu tüm herkese kanıtlayın. Ama bu zorlu kafe macerasında yemeğini ocakta unutma, müşteriler bundan pek memnun kalmayacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın