En iyi 5 Netflix Dizisi

En iyi 5 Netflix Dizisi

Şuanda popüler olan, en iyi 5 Netflix dizisi listesini sizler için oluşturduk. Yaz tatilinde ve boş vakitlerde izleyebileceğiniz başarılı dizileri kısa açıklamaları ile anlattık.

Bu dizileri bir çok yabancı dizi paylaşan sitede bulabilirsiniz. Bizim önerimiz netflix üyeliği almanızdan yana.

Lafı fazla uzatmadan dizilere geçelim.

5 – Sex Education

En iyi Netflix Dizisi listemizin 5. sırasında olan Sex Education, Hikayesi Moordale adındaki İngiliz kasabasında geçiyor. İki lise öğrencisi, cinsellik terapisti olan aileleri ile yaşamaktadır. Küçüklüğünden beri cinsellik hakkında fazlasıyla uzman bilgisi edinen Otis, bu zaman diliminde kendisi’de konu hakkında çok bilgili olmayı başarmıştır.

Okulda popüler olmak için uzman olduğu konudan yararlanır. Lisedeki gençlerin seks problemlerini çözecekleri gizli klinikleri olmuştur.

4 – Hakan: Muhafız

En iyi Netflix Dizisi listemizin 4. sırasında olan Hakan: Muhafız, istanbul’da sıradan bir yaşam sürerken kendisini İstanbul şehrini kötülüklerden koruyacak kadim bir grubun lideri olduğunu öğrenir.

3 – Black Mirror

En iyi Netflix Dizisi listemizin 3. sırasında olan Black Mirror, her bölümü film tadında olan efsane bir dizi. Gelişen teknolojinin insan oğlunu nasıl hapsettiğini konu alıyor.

2 – Narcos

En iyi Netflix Dizisi listemizin 2. sırasında olan Narcos, ünlü uyuşturucu baronu Pablo escobar’ın hayatını konu alıyor. Gençlik yıllarında yaptığı kaçakçılık işini nasıl dünyanın en büyük uyuşturucu baronluğuna taşıdığını ve devletlere kafa tutacak bir çeteyi kurduğunu anlatıyor.

1 – Sherlock

En iyi Netflix Dizisi listemizin 1. sırasında olan Sherlock, dünyaca ünlü romanları, filmleri ve efsaneleşmiş dizisi ile bir dedektifin olayları çözme biçimini anlatıyor. Alanında en usta dedektifin olayları çözerken akıl dolu yöntemlerine hayran kalacaksınız.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.