e
sv

En iyi Online Oyunlar Listesi [2020]

1922 Okunma — 23 Ocak 2020 11:43
En iyi Online Oyunlar Listesi 2020
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi online oyunlar listesi içerisinde 2020 yılında hala oynanan ve popüler olan en kaliteli oyunları sıraladık. Oyun sevenlerin bildiği en iyi online oyunlar haricinde çoğu oyuncunun gözden kaçırdığı çok başarılı yapımlarda mevcut. Aynı zamanda 2020 yılında çıkacak olan bazı online oyunlara’da listemizde yer ayırdık.

Herhangi bir sıralamadan kaçınarak hazırladığımız En İyi Oyunlar Listesi içerisindeki oyunları araştırarak başlayabilirsiniz. Oyunlar hakkında kısa bilgiler vererek oyun hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz, aynı zamanda oyunların resimleri ile biraz daha yapımı anlamanızı güçlendireceğiz.

En iyi Online oyunlar hiç bir zaman çok oyuncu sayısı ile belirlenmez, listeyi hazırlarken eleştiriler ve oyuncuların oylama ortalamalarını göze aldık. Online oyun oynarken tek başınıza oynamak sıkıcı olacaktır tabi’ki fakat listemizde yer alan oyunları oynayan oyuncu sayıları gayet yerinde.

En iyi Online Oyunlar – Destiny 2

En iyi Online Oyunlar Listesi - Destiny
En iyi Online Oyunlar Listesi – Destiny

FPS Savaşlarını hiç böyle yaşamadınız, duyarlı oynayışı ile savaşı hissedeceksiniz. Oyundaki güneş sistemlerinde yatan sırları çözmeye çalışırken kendinizi bir savaşın içinde bulacaksınız. Bir birinden farklı düşmanlara karşı ekipmanları kişiselleştirip karakterinizin güçlerini keşfedebilirsiniz.

En iyi Online Oyunlar – Rainbow Six Siege

En iyi Online Oyunlar - Rainbow Six Siege
En iyi Online Oyunlar – Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gelişmiş mekanikleri ile hem silah hemde imha konusuyla oyuncuları kendisine bağlamayı başardı. Yakın mesafelerde yaşanan çarpışmaların gerilim ve heyecanıyla bambaşka bir savaş deneyimi yaşayacaksınız.

En iyi Online Oyunlar – Rocket League

En iyi Online Oyunlar - Rocket League
En iyi Online Oyunlar – Rocket League

Hem spor hemde aksiyon oyunu derken bir içerisine arabalar dahil olunca efsane bir yapım ortaya çıkmış. Arenada kontrol ettiğiniz araçlar ile rakibi yok etmek için daha fazla gol atmaya çalışın. Bu oyun anlatılırken biraz saçma fakat oynayınca muazzam diyebileceğiniz ilginç bir yapım.

En iyi Online Oyunlar – Red Dead Redemption 2

En iyi Online Oyunlar - Red Dead Redemption 2
En iyi Online Oyunlar – Red Dead Redemption 2

Tüm dünya oyunun adını ezberlemiş olmasına rağmen ülkemizde çok fazla oyuncu kitlesi yakalayamayan oyunlardan bir tanesi. Muhakkak duymuşsunuzdur haberleri ve hakkındaki söylentiler oldukça fazla fakat ülkemizde bu oyuna olan ilgi çok düşük. Oyun bizi geçmişteki Amerikanın vahşi batısına götürüyor ve kovboylarla yaşayacağımız aksiyonları tetikliyor. Açık dünya oyunları arasında en başarılardan bir tanesi.

En iyi Online Oyunlar – Warframe

En iyi Online Oyunlar - Warframe
En iyi Online Oyunlar – Warframe

Hem en iyi online oyun hemde ücretsiz olması oyuncuların en sevdiği şey sanırım. Her gün gittikçe gelişen bilim kurgu dünyasını oyuna başarıyla aktaran yapımda dünyanızı korumak için stratejik savaşlara dahil olacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En iyi Online Oyunlar Listesi [2020]