En iyi Teknoloji Blogları Listesi 2020

 En iyi Teknoloji Blogları Listesi 2020
Okunuyor En iyi Teknoloji Blogları Listesi 2020

En iyi, Teknoloji Blogları Listesi 2020 içerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın en popüler siteleri haricinde keşfedilmeyi bekleyen güzel yazarları’da paylaşıyoruz.

Teknoloji Blogları aracılığıyla dünyada’ki gelişmeleri ve olan bitenleri öğrenmek bizlere her zaman büyük sitelerden öğrenebileceğimiz’den daha fazla avantaj sağlıyor. Büyük ve özellikle haber siteleri gibi teknoloji haberleri paylaşan İnternet sitelerinin kullanıcı çekmek veya daha fazla kazanmak adına yaptıkları yalan haberleri ile yanlış bilgiler edinebiliyoruz. Kendisini Teknoloji Blogları üzerine adamış bazı ender yazarlar gelişmeleri bizzat yabancı kaynaklardan bire bir çevirerek bizlere aktardığı için böyle sitelerde gezinmek daha fazla keyif verici hal alıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji blogları üzerine bir liste hazırlama gereği duyduk. Benimde yıllarca takip ettiğim, son dönemlerde yeni keşfetme fırsatı bulduğum çok önemli siteler’de listemizde yer alıyor. Büyük ve tekel haline gelmiş sitelere yer vermek yerine böyle bir liste oluşturma sebebimi yukarıda sizlere anlatmıştım. Eğer listemizde görmek istediğiniz özel teknoloji blogları varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Teknoloji Blogları

Teknoloji Blogları dediğimiz zaman bizlere hazır haber paylaşan sitelerden bahsetmiyoruz tabi’ki. Bilgi paylaşan çoğu site yazarının o konuyla ilgili bir bilgisi olmaması kelime kalabalığı ve kopya içerik algısından kendisini kurtaramıyor. Teknoloji Blogları ile ilgili bir liste hazırlamak istediğim için aylık takip edebileceğiniz tamamen özgün ve işe yarar gerçek bilgileri içerisinde barındıran siteleri tavsiye ediyorum.

Türkiye’nin en iyi kişisel teknoloji blogları listesinde yer alan her siteyi uzun süredir takip ettiğim ve çevreme önerdiğim özel sitelerdir. Bazı okurlarımızın bizden tavsiyeler istemesi üzerine böyle bir konu açma gereği duydum. Sizin önerdiğiniz özel siteleri yorum olarak bizlere yazabilir veya listede yer alan bloglar ile ilgili kişisel yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Kişisel Teknoloji Blogları

Türkiye'nin Teknoloji Blogları
Türkiye’nin Teknoloji Blogları

Türkiye’nin En İyi Teknoloji Blogları Listemiz içerisinde keşfedilmeyi bekleyen kişisel bloglara yer verilmiştir. Diğer popüler siteleri zaten arama motorlarında rahatça denk gelebilir ve bulabilirsiniz.

 • Aorhan.com
 • Fundalina.com
 • Eroldizdar.com
 • Melihbayramdede.com
 • Evrengunlugu.net
 • Yavuzselim.net

Dünyanın en iyi Teknoloji Blogları

Dünyanın Teknoloji Blogları
Dünyanın Teknoloji Blogları

Dünyanın en iyi Teknoloji blogları listemize her büyük ve popüler siteyi eklemek yerine en doğru ve güvenilir bilgileri sunan siteleri tercih ettim.

 • Thenextweb.com
 • Wired.com
 • Gizmodo.com
 • Technorati.com
 • VentureBeat.com

Tavsiye ettiğiniz Teknoloji Blogları varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
387 okunma
okunma752
0 yorum