En Önerilen Mobile Oyunlar

En Önerilen Mobile Oyunlar

Fortnite

Yüklenmesi uzun sürecek ancak akıllı telefonunuzun yeterince güçlü olması şartıyla Android’de Fortnite oynamak nihayet mümkün. Şu anda en iyi bilinen mobil oyunlardan biri ve Epic Games bu şekilde kalmak istiyor. Nasıl? Tabiki de silahlarını, yağma taktiklerini, zorlukları ve daha fazlası gibi yeni içerikle oyunu sürekli güncelleyerek en popüler 2019 mobile oyunları arasında yarışını devam ettirecektir.

Hala bilmeyenler için Fortnite sanal dünyadaki diğer kullanıcılarla rekabet edilebilir bir oyun. Amaç sanal bir ortamda hayatta kalmaktır. Oyuncular kavga etmediğinde, oyuncular hayatta kalma barınakları yapmak için nesneler (tahta, tuğlalar …) alırlar. Ve hayatta kalma mücadelesi verirler.

Freedoom

Genç oyuncularımız kuşkusuz, nişancıların öncüsü güçlü Doom’u oynamakla saatlerini harcadılar. Özgürlük size bu oyunu hatırlatır ve özgür olmak için dünyaları yıkıyorsunuz.

Doom’da oynarken Özgürlük bahçesinde oynuyor gibisiniz. Kayıp bir bölgede her zaman korkunç yaratıklarla savaşıyorsun ama hep bir ümit ile. Çünkü sen bir özgürlük savaşçısısın.

Sneak in

Sneak In, renkli toplar yuttuğumuz bir bulmaca oyunudur. Bu oyun, 200 seviye sunduğu için yeterince eğlenceli ve çeşitlidir, rekabet hayranları da her hafta güncellenen sıralamayı beğenecek, böylece herkesin bir şansın olmasını sağlayacaktır. Sneak In, reklam içermez ve akıllı telefonlarda özellikle nadir bulunan iki özellik olan çevrimdışı oynatılabilir.

PUBG Mobile

PUBG’nin mobil versiyonu, ünlü PC ve Xbox versiyonunda bulunan oyuna inanılmaz derecede sadık. Bir ada üzerinde paraşütle atlayan 100 oyuncu, silahları toplayarak hayatta kalma mücadelesi verirerler. Kontrollerin bir PC veya Xbox ile karşılaştırıldığında bazen hassas olmadığının bilinmesi gerekir, ancak yalnızca akıllı telefon kullanan oyunculara karşı oynarsınız, böylece eşit haklarla aynı engeli ve zorluğu görürler. Grafikler mükemmel ve şimdilik, PUBG ücretsizdir (ancak, kullanıcı sayısı yeterli seviyeye geldiğinde uygulama içi satın alımları veya reklamları görmekte şaşırmayın).

Shadowgun Efsaneleri

Oyun oynamayı seviyorsun ama kraliyet savaş türü senin tipin değil mi? Sorun değil, Shadowngun Legends ihtiyacınız olan şey olabilir. Bilim kurgu işareti altında, Destiny ve Halo gibi oyunlardan esinlenilmiş ortak bir noktada buluşan bir oyun. Bu birinci şahıs bir oyun, bu yüzden doğrudan kontrol altındayız.

Para ve ödüller kazanmak için uzaylılara veya diğer paralı askerlere karşı görevlerde yer alan, galaksiler arası bir paralı askeri, “Shadowgun” oynuyorsunuz. Oyun, farklı silah modlarının yanı sıra Shadowgun’unuzu kişiselleştirmek için birçok silah ve zırh sunar.

Gölge Savaşı 3

İki savaşın çarpıştığı bir dövüş oyunudur. Gölge Dövüşü hala mobil türünün en iyi serilerinden biri olarak öne çıkıyor. Oyunun bu yeni yinelemesiyle, biraz daha hafif, güzel grafikler ve dövüşçünün düşmanlarını yenmesine yardımcı olmak için çeşitli dövüş stilleri, zırhları ve silahları gösteriyor. Acırsan acınası bir hale gelirsin. Onun için hayatta kalmak için rakibini etkisiz hale getirmen gerekiyor.

Lineage II: Revolution

Lineage II: Devrim, World of Warcraft gibi oyunları hatırlatan bir MMORPG’dir. Görsel olarak başarılı, birçok ayrıntıyı göstererek, kahramanlık fantezisinin işareti altında geniş bir dünya sunuyor. Bir savaş alanında veya bir kaleyi savunmak, keşfetmek ve yüzlerce savaşçı ile savaşa girmek size kalmış.

Bu bir MMO olduğu için sosyal yönü çok önemlidir. Klanlara katılacak ve arkadaşlarınızla rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Ayrıca birçok sınıf ve karakter ırkı arasından seçim yapabilirsiniz: bir insan savaşçı, mistik bir elf vb.

Fallout Shelter

2015 yılında piyasaya sürülen Fallout Shelter, aslında Fallout 4 PC ve oyun konsolunu tanıtmak için küçük bir uygulama olarak tasarlandı. Ancak, oyuncunun bir yeraltı nüfusunu yönetmesi gereken çok temiz bir antinükleer barınak yönetim oyunudur. Hayatta kalanların amacı, hayatta kalmak için birlikte çalışmak ve gerekirse keşfe çıkmaktır.

Güzel, akıllı ve estetik, kıyamet sonrası RPG serisinin hayranları için muhteşem bir seri oyunudur.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.