Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Filmi

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Filmi

Ünlü Youtuber Enes Batur‘un Sinema Filmi çıkartacağı yönünde haberler kısa sürede yayıldı. Filmin isminin ilk başlarda “Enes’in Oyunu” olarak gösterseler’de sonradan “Hayal mi? Gerçek mi?” adında olduğu haberleri yayıldı. Filmin konusu, oyuncuları v.b. herhangi bir bilgi yayınlanmadı.

Filmin 2018 yılının ocak ayında yayınlanacağı haberler arasında yer alıyor.

Film ile ilgili haberler güncel olarak paylaşılacak.


[infobox color=”#0a0a0a”]

Filmin Fragmanı

[/infobox]

Enes Batur’un Hayal Mi Gerçek Mi ? Filmindeki kötü karakter olduğu zamanda söylediği şarkı

SEN YERİNDE DUR


Vizyon Tarihi 19 Ocak 2018
Tür Komedi
Dağıtımcı TME
Metraj Uzun

[infobox color=”#0a0a0a”]Filmin Özet ve Detayları[/infobox]

Enes Batur YouTube fenomeni olmadan önceki hayat yaşantısını ve ünlü bir YouTube fenomeni olurken ne yaşadığını anlatan Biyografi filmi diyebiliriz.

Enes başlarda çok içine kapanık bir çocukluk dönemi yaşıyor. Babası Polis, Annesi Hemşire olan Enesin ailesiyle vakit geçirebilecek bir zaman bulamaz. Enes henüz 6 yaşındayken Babasının aldığı bilgisayar onun dünyasının merkezi haline gelir. Okulda ve sosyal arkadaş çevresinde her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Küçüklüğünden beri popüler olmayı hedeflemese bile herkesin sevdiği ve saygı duyduğu bir insan olmanın hayalini kurmuştur. Fakat artık onun bir hedefi daha vardır, YouTuber olmak. Bu hayaline ailesi karşı çıkar, ve destek olmaz. Üniversite sınavlarına hazırlanması için ona baskı kurarlar. Enes hayatının dönüm noktasındadır. Bir karar vermek zorunda kalır; Ya hayalinin peşinden gidecek yada ailesinin onun adına kurduğu hayali gerçekleştirecek.


[infobox color=”#0a0a0a”]Oyuncular[/infobox]


[infobox color=”#dd3333″]Film İle İlgili Düşüncelerinizi Yorum Olarak Yazabilirsiniz.[/infobox]

 

Filmin full halini izlemek istiyorsanız sitenin sol alt tarafındaki zil işaretine tıklayıp abone olmalısınız. Full film yayınlandığında cihazınıza bildirim gelecektir. 

22
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.