Enes Batur Telefon Numarası (2022)

 Enes Batur Telefon Numarası (2022)
Okunuyor Enes Batur Telefon Numarası (2022)

Enes Batur Telefon Numarası merak edenler için iletişim yollarıyla birlikte verilmektedir. Dijital platformların en ünlü ismine ulaşmak için cep telefonu numarası gibi iletişime geçebileceğiniz yolları sizlere anlatıyoruz. 2022 yılı boyunca merak edilen isimlerle ilgili bu tarz içerikler oluşturmaya devam edeceğiz. YouTube üzerinden bir çok insan Enes Batur Telefon Numarası hakkında içerikler üretmişler, fakat hiç birisi gerçeği yansıtmamaktadır. Zaten kişisel ve şahsi numaralar bu tür yollarla asla paylaşılamaz. Bizim amacımız Enes Batur ile iletişim kurabileceğiniz yolları sizlere açıklamak ve telefon numarası hakkında bilmeniz gerekenleri anlatmak. Yanlış aramalar yapmak sizleri yanlış bilgilere ulaştıracaktır. Çoğu insan nasıl iletişim kuracağını bilemediği için bu tür aramalar yapıyorlar. Bizde sizlere konuyla ilgili detaylı bilgileri sunacağız.

Enes Batur Telefon Numarası

YouTube hemen hemen herkesin her gün ziyaret ettiği bir video paylaşma ve izleme platformu. Enes Batur Türkiye’nin dijital platformlardaki en ünlü ve popüler ismi. Enes Batur Sungurtekin (9 Nisan 1998, Antalya), Türk YouTuber, oyuncu ve şarkıcıdır. Şubat 2022 itibarıyla Türkiye’nin en çok abonesi bulunan bireysel YouTube kanalının sahibidir. Eğlence, video günlüğü ve meydan okuma türü videolar çekmektedir. Enes Batur Telefon Numarası paylaşılmamaktadır. Kişisel gizliliğin korunması için bu numaralara sahip olsanız dahi bir başkasıyla paylaşamazsınız.

Enes Batur Telefon Numarası
Enes Batur Telefon Numarası

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998’de Arzu ve Fatih Sungurtekin çiftinin oğlu olarak Antalya’da doğdu. Sungurtekin kanalında yayınlamış olduğu bir videoda annesinin Malatyalı, babasının Adanalı olduğuna değinmiş, kendisini de Adanalı olarak tanımlamıştır. Enes Batur Telefon Numarası hayranları tarafından en merak edilen sorgular arasında yer almaktadır. Bunun gibi merak edilen soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

2017’de düzenlenen 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde ilk kez dağıtılan En İyi YouTuber Ödülü kendisine verildi; ancak daha sonra geri istenildi. 2018’de düzenlenen 5. Altın Palmiye Ödülleri’nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü’nü kazandı. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. İkinci filmi Enes Batur Gerçek Kahraman 31 Mayıs 2019’da vizyona girdi. Batur, 2019 yılının Haziran ayında Survivor adlı yarışma programında konuk olarak bir bölümde yarıştı. Yukarıda belirttiğimiz gibi Enes Batur Telefon Numarası gibi şahsi bilgiler paylaşılmamaktadır. Ona ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarını aktif kullandığı için oralardan mesaj yoluyla iletişime geçmek en kolay yöntem olacaktır. İş için ise menejeri veya iş için kullanılan maillerden iletişim kurmanız önerilmektedir. Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde bir süre eğitim almış, YouTube kariyeri gelişince yüksek eğitimine Nişantaşı Üniversitesi’nin Sinema ve Televizyon bölümünde devam etmiştir.

Nisan ve Mayıs 2020’de Oyuncak Avı adlı kanalın, SocialBlade verilerine göre bir günde 8 milyonu aşkın abone kazanarak Enes Batur’u geçtiği ve Türkiye’nin en çok aboneye sahip bireysel YouTube kanalı olduğuna dair çeşitli haberler yayımlandı. Ancak SocialBlade Enes Batur’un sıralamasını değiştirmedi ve Oyuncak Avı Adlı kanalı ABD menşeli olarak sınıflandırdı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,293 okunma
okunma1155
0 yorum