Epic Games Bedava Oyun 2021

 Epic Games Bedava Oyun 2021
Okunuyor Epic Games Bedava Oyun 2021

Epic Games, Steam platformuna rakip olduğu ilk günden günümüze kadar adından çok söz ettiriyor. GTA5 ve daha birçok fiyat olarak değerli, alınması zor oyunları tamamen ücretsiz verdi. Oyun sektörü bu kadar kızışmış durumdayken  biz oyuncular için güzel fırsatlar doğuyor. Neredeyse her hafta Epic Games Bedava oyun dağıtmaktadır ve bu sürekli güncellenmektedir. Gelişmeleri her an takip ederek sizlere Epic Games’in dağıttığı ücretsiz oyunlar hakkında bilgiler vermekten mutluluk duyacağız. Sizlerde Epic Games’ den bedava oyun alıp dilediğiniz kadar ve süresiz oynayabileceksiniz. Epic Games Bedava Oyun Ocak 2021 konumuz’da hangi oyunlar bizlere bedava olarak sunulmuş konumuz da yer vereceğiz.

Epic Games Bedava Oyunlar Nelerdir?

Epic Games üzerinden hangi oyunlar bedava hangi oyunları kaçırdık diye merak ediyorsanız ve önümüzde hangi oyunlar bizlere bedava sunulacak merak ediyorsanız konumuzu dikkatlice okuyunuz. Sonra GTA5 gibi bir oyunu kaçıranlar gibi üzülenlerden olmanızı istemeyiz. Epic Games de bulunan bazı hali hazırda bedava oyunlar vardır bunları dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Epic Games Bedava Oyunlar Nelerdir?
Epic Games Bedava Oyunlar Nelerdir?

1.       Rogue Company

2.       Rocket League

3.       Fortnite

4.       Neverwinter

5.       Troy

6.       Unreal Tournament

Yukarıda bulunan listeye yeni oyunlar ücretsiz ve süresiz olduğu zaman ekleme yapılacaktır.

Epic Games Bedava Oyun 2021 Listesi

Epic Games Bedava Oyun 2020 Listesi
Epic Games Bedava Oyun 2021 Listesi

Epic Games Bedava Oyun 2021 Listesi Güncel olarak yenilenmeye devam edecektir.

2021 Ocak Ayın da Bedava Olan Epic Games Oyunları

2021 Epic Games Ocak Bedava oyunlar neler ve ücretsiz mi? Merak ediyorsanız aşağıda ki listemizden inceleyip süresi dolmadan indirip oynamaya başlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın