Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023

 Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023
Okunuyor Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023

Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023 tarihinde açıklanacak olan bu gizemli oyunun ne olacağı oldukça merak edilmekte. Bizde sizler için olası ihtimalleri bulunan gizemli oyun adaylarını ve hangisinin çıkma ihtimalinin yüksel olduğunu anlatacağız. Dünya da en çok tercih edilen dijital oyun dağıtımcısı platformlarının arasında yer alan Epic Games oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Gizemli Oyun gibi düzenlediği etkinlikler ile her ay belirli günlerde geri sayımlar yaparak ücretsiz olarak vereceği oyunu açıklıyor. Daha önce binlerce TL değerinde bir çok popüler ve yeni oyunları dahi herhangi bir koşul istemeden kendi platformu üzerinden bedava bir şekilde dağıtmıştı. 2023 yılının 18 Mayıs gününde de yeni gizemli oyun hakkındaki bilgileri açıklayacak. Eğer hangi oyunu bu ay bedava bir şekilde alabileceğinizi ve nasıl indirebileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki güncel bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Epic Games “18 Mayıs 2023” Gizemli Oyun Nedir?

Epic Games 18 Mayıs 2023 tarihinde açıklayacağı “Gizemli Oyun” ile hangi oyunu bedava olarak dağıtacağı oyuncular arasında oldukça merak edilmektedir. Oyun henüz resmi olarak açıklanmadığı için hangi oyunun gizlemli olarak çıkacağı şuan için bilinmemektedir. Lakin kısa süre içerisinde belli olduğu zaman oyuna dair tüm güncel detayları sizlerle paylaşacağız. Resmi platformu üzerinden 18 Mayıs 2023 günü saat 18:00’da açıklanacak olan oyunun sistem gereksinimleri ve konusu gibi merak edilen tüm detayları da sizlerle paylaşılacaktır.

Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023
Epic Games Gizemli Oyun 18 Mayıs 2023

Epic Games de platformu kullanan oyun severlere gizemli oyun adı altındaki etkinliklerde bedava sahip olabilecekleri sürpriz oyunlar açıklanmaktadır. Burada da oyuncular çıkabilecek olan oyunlarla ilgili güncel bilgiler buradan sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

FİFA 23

FIFA 23, Electronic Arts tarafından yayınlanan futbol simülasyonu video oyunudur. FIFA serisinin 30. oyunudur. PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Google Stadia için dünya çapında 26 Eylül 2022 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyun, futbol serisindeki EA ve FIFA arasındaki ortaklığın son oyunu olacak. EA tarafından FIFA adının eklenmediği gelecekteki futbol oyunları, EA Sports FC bayrağı altında adlandırılacak.

Red Dead Redemption 2 Standard Edition

Red Dead Redemption 2[a], Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan, 2018 aksiyon-macera temalı video oyunu. Red Dead serisinin üçüncü oyunu oldu ve 2010 Red Dead Redemption oyununun bir prequelidir. Hikâye, 1899’da Batı, Ortabatı ve Güney ABD’nın kurgusal bir temsilinde geçmektedir.

Oyuncu, oyunun başlarında Van der Linde çetesinin bir üyesi olan kanun kaçağı Arthur Morgan’ı oynamaktadır; sonsözde ise yine çetenin bir üyesi olmuş ancak sonradan çete ile yollarını ayırmış John Marston’ı oynamaktadır, John Marston karakterinin yaşam hikâyesi ise serinin ilk oyunu Red Dead Redemption’de devam eder.

Oyun, hem birinci hem de üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulur ve oyuncu, interaktif açık dünyasında özgürce dolaşabilir. Oynanış öğeleri arasında çatışmalar, soygunlar, avlanma, ata binme, oyuncu olmayan karakterlerle etkileşim, ahlaki seçimler ve eylemler yoluyla karakterin onur derecesini yükseltip azaltma yer alır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL