Epic Games: The Escapist Bedava Al

 Epic Games: The Escapist Bedava Al
Okunuyor Epic Games: The Escapist Bedava Al

Epic Games The Escapist Bedava Al sizlere açıkladık ve kısa yol linki paylaşarak hızlı bir şekilde almanızı sağladık. Tüm detayları içeriğimizde göreceğiniz gibi buna benzer bir çok oyunu daha bedava alabileceksiniz. Bilindiği gibi daha önce GTA5 gibi bir çok değerli ve sevilen oyunları Epic Games üzerinden bedava bir şekilde almıştık. Şimdilerde ise aksiyon sevenlerin vazgeçilmezi The Escapist oyununu bedava olarak dağıtıyor. Steam bu büyük rakibinin karşısında her ne kadar büyük indirimler yapsa da bedava oyun dağıtımından aldıkları ilgiyi karşılayamıyorlar. Epic Games yarattığı bu bedava oyun kampanyalarından aldığı geri dönüşlerle adını herkesin aklına kazımayı başardı.

Epic Games: The Escapist Bedava Al (LİNK)

Epic Games üzerinden bedava olarak The Escapist oyununu almak istiyorsanız aşağıdaki link ve anlattığımız maddeleri uygulayın. Bu sayede oldukça hızlı bir şekilde oyunu alabilir ve dilediğiniz zaman cihazınıza indirebilirsiniz. Bu hesaplarınızda alacağınız bedava oyunlar kalıcı olarak durmaktadır. Yani deneme gibi bir süresi bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı The Escapist oyununu oynayamayacak bile olsanız Epic Games üzerinden bedava olarak almanızda fayda var. Daha sonrasında hesabınızı satabilir veya gerekli donanıma ulaşınca kullanabilirsiniz.

Epic Games: The Escapist Bedava Al (LİNK)
Epic Games: The Escapist Bedava Al (LİNK)

Epic Games The Escapist Nasıl Bedava Alınır?;

 • Yukarıdaki “Epic Games The Escapist Bedava AL” butonuna basın,
 • Açılan sitede oturum açın (Üye değilseniz üye olun)
 • Karşınıza gelecek ekranda The Escapist oyununa tıklayın,
 • Sözleşmeleri kabul edin ve kütüphanenize eklensin,
 • Kütüphaneye eklendikten sonra oyunu indirebilirsiniz.

Epic Games Bedava Olan The Escapist Nedir?

Kendini tekrar hapse attın ve tek şansın, ne pahasına olursa olsun bir kaçış planı yapmak. Nasıl yapacağınız size kalmış! Neden bir hapishane isyanına neden olmasın? Ya da hapishanenin duvarlarının hemen altında bir tünel kazmak mı? Ya da sizi kaçıranlara uyum sağlamak için bir muhafız üniforması mı çalacaksınız?

Escapists, özgürlüğe yönelik cüretkar arayışınızda üretebileceğiniz ve bir araya getirebileceğiniz birçok öğenin bulunduğu benzersiz bir hapishane sandbox deneyimidir. Hapishane hayatı, yıkmak zorunda kalacağınız katı kurallarla sizi diken üstünde tutacak. Gardiyanlar herhangi bir kaçış girişimini durdurmak için dışarıdalar, bu yüzden yoklamalara katılarak, bir hapishane işinde çalışarak ve çalınabilir işlerinizi saklayarak şüpheli davranışlardan kaçınmanız gerekecek.

Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 gHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Windows Compatible Card


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın