e
sv

Epic Games’den Ücretsiz The Messenger Oyunu

997 Okunma — 16 Kasım 2019 08:35
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor. 21 Kasım’a kadar geçerli olan The Messenger oyunu şu anda ücretsiz. Epic Games diğer platformlara nazaran ücretli olan oyunları belirli süreliğine bedavaya veriyor.

Tek oyunculu aksiyon oyunları sevenler için, ücretsiz The Messenger oyunu kütüphanenizde bulundurulabilecek oyunlardan bir tanesi olabilir. En önemlisi de oyuna para vermeden sahip olmanız.

The Messenger Oyun Tanıtımı

Klanını hayatta tutmaya çalışan bir ninja ve karşısında bir iblis ordusu. Klanı için çok önemli olan bir parşömen teslim etmek üzere, lanetlenmiş bir dünyada yolculuğa çıkmak zorundadır. Zaman yolculuğunda sizleri aksiyon, mizah ve sürprizler beklemektedir. Eskiye dönüp 8 bit ve 16 bit atari oyunları keyfini tekrar yaşamak istiyorsanız, ücretsiz dağıtılan The Messenger oyununu hemen kütüphanenize ekleyin.

Oyun içi özellikler

 • Ninja hareketlerine yakışacak şekilde dizayn edilmiş ultra kontroller.
 • Karakterinizi geliştirebilirsiniz. Yeni yetenekler ve seviyeler atlayabilirsiniz.
 • En iyi şekilde tasarlanmış, 8-bit ve 16-bit hareketli grafikler, animasyon ve arka planlara sahiptir.
 • Her bölümün sonunda o bölüme has canavar ve Oyuna özel kötü adamlar.

Epic Games’ den ücretsiz oyun nasıl alınır?

Epic Games ücretsiz oyunlarını almak için öncelikle Epic Games’i indirmeniz gerekmektedir. Üye olduktan sonra, Mağaza kısmına gelip o haftaki ücretsiz yayınlanan oyunu seçip, AL tuşuna basıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize eklenen ücretsiz oyunları dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip Epic Games üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızda oynama zorunluluğu yoktur. Dilerseniz gittiğiniz yerlerdeki bilgisayara da Epic Games indirip, kendi bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra oynamaya devam edebilirsiniz. Belirli sürede ücretsiz olan oyunları takip etmeyi unutmayınız. Kaçırdığınız oyunlar daha sonra tekrar eski fiyatına geri dönecektir.

Epic Games’ den ücretsiz oyun almak için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Epic Games’den Ücretsiz The Messenger Oyunu