Epic Store İndirimleri

 Epic Store İndirimleri
Okunuyor Epic Store İndirimleri

Epic Store İndirimleri, Epic Store Nedir? Epic Store Free Games (Bedava Oyunlar). Epic Store Gta 5. Epic Store Rocket League. Kendini bilgisayar oyuncusu olarak adlandırıp Eic Store kullanmayan kişiye şaşırırım. Epic Store yaptığı indirimler ve bedava sunduğu oyunlar ile o kadar öne çıkıyor ki tebrik etmemek elde değil. Konuyla ilgili verdiğimiz ayrıntılı bilgiler alt başlıklarımızda bulunmaktadır. 

Epic Store Nedir?

Epic Store Nedir?
Epic Store Nedir?

Epic Store ilk olarak sahip olduğu “ Unreal Engine “ oyun motoru ve “ Fortnite “ isimli bilgisayar oyunu için kurulmuş bir uygulamaydı. Zamanla karşımızda Steam, Origin, Uplay veya Battle.net ile kapışan bir oyun marketine dönüştü. Öyle ki bir keresinde Steam dahilinde 499 TL’ye satılan bir bilgisayar oyunu’nu sahip olduğum kuponlar ve hazı indirimler ile 140 TL’ye aldığımı hatırlıyorum. Zaman ile oyunlar için kullanıcılar tarafından mod yapımı için gelecek sekmeleri düşününce Epic Store inanılmaz cazip bir seçenek gibi geliyor.

Cadılar Bayramı İndirimi

Anlık olarak 5 Kasım 2020 tarihinde sona erecek olan %75 gibi indirim miktarına uğrayan oyunların bulunduğu kampanya, ara sıra yapılan ve halen devam eden indirim kampanyalarından birisidir. Daha fazla bu konuda haber için sitemizi ve daha fazla indirimli oyun almak için Epic Store sitesini inceleyebilirsiniz.

Epic Store Free Games (Bedava Oyunlar)

Epic Store Free Games (Bedava Oyunlar)
Epic Store Free Games (Bedava Oyunlar)

Epic Store her hafta iki adet bilgisayar oyunu’nu bedava verir. Bu sayede ilk başta çok büyük bir kitleye ulaştı ve bu kampanya bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde devam etmektedir. Bahsettiğim oyunlar gözünüze basit gözükmesin bazen bu oyunlar 5-10 TL’lik oyunlar olsa bile %60 ihtimal ile zevk alarak oynayacağınız bilgisayar oyunları oluyor.

Örnek vermek gerekirse efsane Gta 5 geçtiğimiz aylarda bedava yapıldı veya Alan Wake, Just Case 4, Limbo ve Civizilation VI isimli büyük yapımlar zamanında Epic Store bünyesinde bedava olarak verilen bilgisayar oyunlarıdır. Bu oyunların dışında da bir sürü büyük yapım var bedavaya verilen veya çok abartı indirime uğrayan. Beni en mutlu eden bir keresinde 150 TL’lik Detroit Become Human 20 TL gibi komik bir fiyata satılmıştı.

Epic Store Gta 5

Zamanında Epic Store da bedava olarak sunulan Gta 5 birkaç saatlik zaman dilimi için Epic Store sunucularını çökertmişti. Epic Store da ne kadar kullanıcı var, bu bilgi sizlerin tahmin yapmasını sağlayabilir.

Epic Store Rocket League

Yıllarca Steam üzerinden para ile satılan ve online oynanan meşhur oyun Rocket League Epic Store bünyesine hep bedava olmak üzere katıldı. Ardından bütün platformlarda bedava hale geldi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın