EpttAVM Maske Hatası

 EpttAVM Maske Hatası
Okunuyor EpttAVM Maske Hatası

EpttAVM Maske Hatası alanlar ücretsiz olarak dağıtılan 5 maske için başvurdukları PTT sitesinde bazı hata kodu ile karşılaşanların sayısı çok artmaya başladı. ePttAVM resmi İnternet siteleri üzerinden doldurulan bir form ile evlere ücretsiz olarak maske dağıtıyorlar. Fakat bazı insanlar bu formu doldururken çeşitli hatalar ile karşılaşabiliyor. Alınan bu hataları inceleyip araştırdık ve sizin için bir rehber yazısı hazırladık.

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından alınan karar sonrasında ePttAVM.com sitesi üzerinden form dolduran tüm herkese 5 adet ücretsiz maske dağıtılıyor. Hem kendi adınıza hemde sevdiğiniz yakınlarınızın adına bu formu doldurabilirsiniz. EpttAVM Maske Hata alan kullanıcılar için detayları paylaşacağız.

EpttAVM Maske Hata

EpttAVM Maske Hata

EpttAVM Maske Hata alanlar aşağıda maddeler halinde sıraladığımız konuları dikkate alarak tekrar formu doldurmalarını rica ediyoruz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

  • Yukarıdaki buton ile açılan resmi sitedeki formu doldurmaya başlayın
  • Bilgileri eksiksiz ve doğru doldurduğunuz’dan emin olun
  • İnternet bağlantınızın sorunsuz olduğunu kontrol edin
  • Eğer hala hata alıyorsanız sistemsel bir hata olabilir (Aldığınız hatayı aşağıdan yorum olarak yazın)

Yukarıdaki bilgiler ile EpttAVM Maske Hata alan çoğu kullanıcı işlemini başarıyla gerçekleştirebildi. Eğer siz hala hata almaya devam ediyorsanız yorum olarak bize bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın