Esaretin Bedeli Google Drive (2021)

 Esaretin Bedeli Google Drive (2021)
Okunuyor Esaretin Bedeli Google Drive (2021)

Esaretin Bedeli Google Drive üzerinden izle ile izlemek veya indir ile cihazlarına indirmek isteyenler için çok önemli olan ciddi uyarılarda bulunacağız. Esaretin Bedeli Filmini izlemek isteyen halkımız evden çıkmadığı bu günleri değerlendirmek için vakit geçirebilecekleri şeyler arıyorlar. Ülkemizdeki en kaliteli komedi film serisinin son filmi olan Esaretin Bedeli Google Drive üzerinden ücretsiz ve full şekilde kaliteli olarak izlemeyi düşünenler çok büyük bir yanılgının içerisindeler.

Google Drive üzerinden paylaşılan Esaretin Bedeli 1, 2 ve 3, gibi film serilerinin hiç biri yasal değildir. Filmin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlar üzerinden izlemeniz gerekiyor. Bu tarz dosya paylaşım sitelerine yüklenen illegal içeriklerin cezası çok büyük. Takipçilerimiz daha önce bu filmin yasa dışı yollarla yayınlayanlar hakkında bir araştırma yapmamızı istemişlerdi.

Esaretin Bedeli Google Drive

Esaretin Bedeli Google Drive üzerinden İzleme ve İndirme başlığıyla tüm kullanıcıları uyarmayı hedefliyoruz. Buradan filmi indirme dememizin sebebi film sanarak indirdiğiniz dosyalar içerisinde zararlı yazılımlar olabileceğinden kaynaklanıyor. Yani cihazınıza Google Drive üzerinden Esaretin Bedeli yüklediğinizi düşünürken belkide tüm kişisel bilgilerinizi çalacak bir virüs indirmiş olabilirsiniz.

Esaretin Bedeli Google Drive
Esaretin Bedeli Google Drive

Ünlü arama motorunun sunduğu bulut servisini bu tür işlerde kullananlar suç işlediklerini bilmeleri gerekiyor. Esaretin Bedeli Filminin yayın haklarının elinde bulunduğu kuruluşlardan sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir şekilde filmi izleyebilirsiniz.

Esaretin Bedeli Google Drive İzlemeden Önce Konusunu Öğrenin

Esaretin Bedeli filmini Google Drive aracılığıyla izlemeden önce bilmeyenler için konusundan bahsetmek istiyoruz. Böylelikle filmi ilk defa duyanlar da izlemek isteyebilirler. Esaretin Bedeli, Andy ve Red isimli iki mahkumun parmaklıklar ardında kurdukları dünyanın hikayesini anlatıyor. Andy Dufresne, genç ve başarılı bir bankerdir. Karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan yargılanır ve ömür boyu hapis cezası alır. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır fakat Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki tüm mahkumları, parmaklıklar arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy’nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı da olacaktır: Red.Bir Stephen King uyarlaması olan filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995’te, aralarında en iyi film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar’a aday gösterildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın